Jump to content
ricous

Dotazy - pelmel

Recommended Posts

V 28. 4. 2020 v 13:54, JR_2010 napsal:

Je to sloučený a to i když máš nemovitosti v různých krajích.

Mám nemovitosti ve dvou krajích a chodí mě dvě složenky. Včera jedna a dnes druhá. :cheers:

Edited by Dave123

Jo, já to poplet, měl jsem na mysli okresy v rámci kraje.

Nenachází se někdo z chronomágů v Maďarsku? Potřeboval bych tam koupit něco (Béres Porcerö na klouby) v lékárně a poslat poštou.

Není tu prosím někdo zaměstnanec Pražské správy sociálního zabezpečení, případně nejste s někým "od nich" nějak v kontaktu? V dnešní době tam NIKDO nebere telefony a na infolince vás po půlhodině "diskotéky" odpojí..

Zdravím,

přítelkyně byla právě přítomna drobné kolizi v MHD. Nic vážného - busu tam vjelo auto, řidič musel prudce zabrzdit a pár lidí různě popadalo. Přítelkyni si nějak poranila ruku v oblasti palce, teď sedí na chirurgii a čeká na RTG. Napadlo mě žádat následně nějaké bolestné, nicméně je to vůbec možné, když sama odešla k lékaři a nečekala na místě na vyšetřování ev. ošetření? Případně jak o to žádat. Právníky (soud) do toho zapojovat nehodlám, přece jen je to drobnost.

Předem díky za Vaše rady.
Zdroj: https://www.poradte.cz/spolecnost/62751-kompenzace-za-uraz-v-mhd.html

Á, sorry... Se tam, koukám, ještě nakopíroval link na ten samý dotaz, který jsem ještě položil v Poradte.cz, kde jsem pod jiným nickem. Víc hlav, víc ví.

Edited by odjinud

před 57 minutami, Zmizík napsal:

Tohle je i na mě hodně sofistikovaná prdel.

+1

před 7 hodinami, Zmizík napsal:

Tohle je i na mě hodně sofistikovaná prdel.

Dlouho tady nebylo to o poprskaném monitoru, tak teď :D

Pokud se mohou písmena opakovat, tak naftalín, nebo jméno  Li Fant.... Fant Li :-)  ............víc ani ťuk.

Zdravíčko, potřeboval bych nechat zaslat balíček se zbožím objednaném v Rakousku na rakouskou poštovní/doručovací adresu (neposílají nikam za hranice, jen vnitrostátně) a dále přeposlat do CZ. Neměl by tam prosím někdo nějakou možnost zprostředkování přijetí zásilky (firma či fyzická osoba.. ) a její odeslání do naší republiky? Odměna samozřejmostí :-) Díky.

Tak nic, to bylo zadání zadání pro syna ze škola a měli tam chybu... Správně je to "LÉFANT". Což už je v poho.

před 2 hodinami, warann napsal:

Tak nic, to bylo zadání zadání pro syna ze škola a měli tam chybu... Správně je to "LÉFANT". Což už je v poho.

Ta první varianta mě přišla lehčí...ne že bych teda na něco přišel, ale i tak :D

No já rodinu přesvědčoval, že to je (taky) s chybou určitě Olifant, koukali na mě divně, zejména pak žena.

No ještě, že někoho nenapadlo z toho složit FELANT.... :)...pro pomalejší od slova felace...:devil:

Edited by M10

Lidi tady maj všelijaký koníčky, tak se zkusím zeptat. Nezaobíráte se někdo historiíí motocyklovejch závodů (konkrétně Zlatý přilby) a neudělal by vám radost pohled s vlastnoručním podpisem  vítěze z roku 1935 (7. ročník) - Hermana Gunzenhausera?

Nevidím to jako nějakou extra vzácnost, ale třeba by to někoho potěšilo.

IMG-3399.JPG

IMG-3400.JPG

Chlapi, nevíte někdo prosím název těchto židlí? Zaboha si nemůžu vzpomenout. Ještě je verze s čalouněnou opěrkou a verze a područkama.

2020-05-13 14.05.37.jpg