Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Marfael napsal:

Dobře, díky, zkusím.

Mimochodem, doporučení, který přechod z Rakouska do Slovinska použít, ať se vyhneme kolonám? Čerstvé zkušenosti někdo?

Pojedeme v noci, respektive na hranicích budeme okolo 5 ráno zhruba. Jedeme k Bledu, takže nejlépe přechod, který bude blízko k Bledu.

Díky

Já jezdím furt na Klagenfurt a pak Lojbltunnel. Ale je to hodně nahoru k tunelu a zase dolu. Ve dne fajn na zastávku a pokoukání... Na noc asi nic moc. A z dálnice (jedu od Linze) si to "zkracuju" sjezdem na Triben. Je to tam fajn cesta, ale zase za dne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych doporučit nějakého slušného automechanika v Olomouci, který dělá koncernové auta. Koupil jsem synovi Golfa a on bydlí v Olmiku. Je to jeho první auto a jako skoro doktor si umí tak natankovat. Jsem z toho na prášky, protože já si dělám skoro všechno sám, ale do Olmiku z Ostravy fakt nebudu jezdit. Děkuji za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nekdo tip na bytoveho architekta v Praze? Dostal jsem nejake kontakty, ale nejak se mi ty jejich veci nelibi. 

Je to na stary byt v centru se stropy 4,4m a budu chtit hybat asi i s koupelnou atd.. a zrovna tady bych si fakt rad nechal poradit. No a taky s linkou a nabytkem, predstavu nejakou mam.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi maam trosku problem s uctem google, mam dva ucty, jeden pouzivam bezne a na druhy jsem se nejakou chvili neprihlasoval, ale o data ktere tam mam fakt nechci prijit. Jenze na tom uctu mam na dvoufazove overeni tel cislo co jsem pouzival jako sluzebni asi pred 10ti lety (vim jsem dement). No a ted i kdyz se overim pres mail, tak mi google napise ze je sice pekny ze mam pristup k mailu, ktery tam mam vedeny, ale ze me bouzel neprihlasi k danemu uctu. Obnoveni uctu dela to same. Tusite nekdo co s tim? Da se nekde dopsat nebo dovolat na nejakou google podporu? Samozrejme zadny z tech zarizeni, na kterejch jsem se tam prihlasoval uz nemam......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučí někdo pohodlné pracovní boty S3 polobotky ? nejsem v tom celý den, ale když jdu do provozu, musím to respektovat ....

zatím jsem zakotvil u engelberta strausse (což mi přijde jako rozumný kompromis pohodlí/kvalita, někdo ještě nějaký tip na co se podívat ?

máme erární "cosi z plastových lahví", měl jsem to na sobě pár hodin (necelé 3 v kuse) a ... bolí z toho všechno a ještě to smrdí (zde vítězí "je to levné s atestem" nad "dá se to nosit")

díky za nápady, zkušenosti

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...