Přejít na obsah

Potápky Stowa s nepochopitelnou závadou


Conrad

Doporučené příspěvky

  Mám již nějakou dobu Stowy Seatime koupené před časem z druhé ruky,neměly být alespoň podle toho co vím nikdy otevřené Začaly se pozdit a tak jsem je dal k panu Frýdlovi, který mi po chvíli udiveně sděli,že nejdou otevřít a že je vezme do Seika kde na to mají volant Druhý den mi volal,že tohle ještě neviděl u potápek,které by měly těsnit do 300 metrů a proto to nafotil.Rez se mu podařilo dostat dolů-s tím že pochopitelně materiál na pouzdře i dýnku je nyní;v inkriminovaných místech trochu v minusu,dal nové těsnění a udělal tlakovku na 100 metrů vše OKJen si lámu hlavu,jak se to mohlo stát,nyní jsou to zcela  OK krásné hodinky,ale jen díky zlatým rukám pana Frýdla  

post-227-050279200 1326213817.jpg

post-227-026038300 1326213904.jpg

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však taky ta rez je před těsněním. Takže z hlediska WR vše v pořádku. Zřejmě je někdo moc neoplachoval od mořské vody nebo potu.

 

Myslel jsem,že jsou tam dvě těsnění jedno ve vyfrézované drážce a druhé mezi dýnkem a pouzdrem do kraje

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, jak píše bandicoot, strojek je v pořádku, takže těšnení fungovalo dobře, jen zatekl pot nebo spíše asi slaná voda pod kraj dýnka před těsněním. Ale to se asi nedá původnímu majiteli mít za zlé, asi by to podcenil kde kdo, zběžný oplach sladkou vodou nemusí tu slanou z té mikrospáry vymýt.

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že situace je vyřešena lehce chycená místa ošetřena přetěsněno a vše je ok, tlakovka v pořádku možná že bychom se divili jak některé potáptky i slovutnějších značek vypadají po otevření

 

Dával jsem to úmyslně do všeobecného vlákna protože si nemyslím,že by to byl problém jen Stowy , ale může se týkat i jiných značek :smile_anim:

 

 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že situace je vyřešena lehce chycená místa ošetřena přetěsněno a vše je ok, tlakovka v pořádku možná že bychom se divili jak některé potáptky i slovutnějších značek vypadají po otevření

 

Dával jsem to úmyslně do všeobecného vlákna protože si nemyslím,že by to byl problém jen Stowy , ale může se týkat i jiných značek :smile_anim:

Přesně tak, jakmile se někdo extrémně potí třeba při sportu nebo bere hodinky do vody v moři, tak musí s něčím podobným prostě počítat a také by měl hodinky po podobné "zátěži" nechat vymáčet ve "sladké" vodě, ne je jen zběžně opláchnout. Je to jako u čehokoli jiného, každá věc potřebuje péči a údržbu úměrnou zátěži a také pravidelný a často dosti podceňovaný servis.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...