Přejít na obsah

Vaše malé obsese a fobie


Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, zhrado napsal:

Stierače by ma vytočili tiež. Ale čo to má za auto? Mám 19 ročný Citroen a tam keď vypnem kľúčik tak stierače vždy dôjdu a zaparkujú... 

insignii a můj Focus to taky neumí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomněl jsem včera koupit kafe- asi tady umřu, došlo...nemůžu ven, když si nedám hrnek kafe.. neprobudím se bez kafe...už cítím jak jsem malátnej... jak můžu jít koupit kafe, když si nedám ráno  napřed kafe ? Počkám hodinu a zkusím zazvonit na sousedy, třeba mě nezabijou...a budou mít kafe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, straspol napsal:

Zapomněl jsem včera koupit kafe- asi tady umřu, došlo...nemůžu ven, když si nedám hrnek kafe.. neprobudím se bez kafe...už cítím jak jsem malátnej... jak můžu jít koupit kafe, když si nedám ráno  napřed kafe ? Počkám hodinu a zkusím zazvonit na sousedy, třeba mě nezabijou...a budou mít kafe...

Narkomane!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
S hrůzou mi při vasávání auta došlo, že přední koberce mají ,,směr šití" podélně s jízdou, zatímco zadní to mají kolmo ke směru. Jsem z toho nesvůj. 
Budou brzdit

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po roku...

Nastavil jsem už včera večer a má to něco do sebe, protože člověk se už večer může začít adaptovat. Mimochodem při změně času je hacking na obtíž, takže jsem objevil asi první nevýhodu hackingu.

 

A abych nebyl mimo téma. Na hodinkách nesnesu ručičky mimo indexy, ať minutová nebo i hodinová, což už je problém, zvlášt, pokud má člověk v oblibě Seiko.

 

A potom jsem alergický na zvuky. Jak někdo řeže nožem do talíře, mlaská, srká, cinká lžičkou v hrnku při míchání... Pokud se na to začnu soustředit, je zle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, tarmi napsal:

A potom jsem alergický na zvuky. Jak někdo řeže nožem do talíře, mlaská, srká, cinká lžičkou v hrnku při míchání... Pokud se na to začnu soustředit, je zle...

https://cs.wikipedia.org/wiki/Misofonie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srkání. Nesnáším srkání. To mě dovádí k nepříčetnosti. Doteď jsem myslel, že je nemocnej ten kdo srká, a teď zjišťuju, že prej já. Blbost!
Já to zase mám moc rád, srkat horké věci ( polévky, kafe....) Mě to prostě baví a chutná

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, nickolas napsal:

Srkání. Nesnáším srkání. To mě dovádí k nepříčetnosti. Doteď jsem myslel, že je nemocnej ten kdo srká, a teď zjišťuju, že prej já. Blbost! 😆

To mám taky….srkání a mlaskání….bych to fackoval :D

Vlastní děti  jsme to už odnaučili. 

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mám dva hrnečky na ranní kávu a dva na chatě. Jinak šlus. Kafe i čaj si míchám střibrnou lžičkou. Stříbrnou lžicí jím doma i polecku a stejně tak i příbor. Ty vole víte někdo jaké to je jÍt do restaurace na Top jídlo   a dát si do huby nerez ?

Hodinky dycynky  na pravé a toaleťák papírem od stěny jsme tady již zmiňoval. Mám toho víc. Třeba v Asii a obecně tam, kde se jezdí po druhé straně silnice bych za volant nesedl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ja mam fobii z toho, ze se jednou rano vzbudim a nebude nafta. Proto si udrzuji obsesi vojenskou technikou. Takze kazdemu chronomagorovi, ktery se na Retromestecku prokaze platnym chronobundosloganem, umoznim si prolezt nasi techniku, podam fundovany vyklad a pri trose stesti a prostoru i svezu. Tam jeste nevim, jaka bude organizace...

Via: www.retromestecko.cz

 

00378.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...