Přejít na obsah

Vaše malé obsese a fobie


Doporučené příspěvky

Jestli se chcete pochlubit, co vás rozrušuje a činí nesvými, můžete zde.

Pro ty, co neví o co se jedná, tak Můj přítel Monk je zářným příkladem.

 

Já osobně nesnesu na záchodě hajzlpapír odvíjející se po zdi, vždycky tu roličku musím otočit a pak když mi žena namaže chleba na tu stranu s menší plochou. To fakt nesnáším :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- nemůžu odejít z bytu a nechat neumyté nádobí

- vždy si první oblékám pravou ponožku

- v telefonu mám striktně seřazeny kontakty PŘÍJMENÍ, JMÉNO. A to i tehdy, pokud jsou to rodinní příslušníci

- když něco rovnám, pravý úhel je jasný :-)

 

stačí?

 

Hmm, dobrej materiál :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- v telefonu mám striktně seřazeny kontakty PŘÍJMENÍ, JMÉNO. A to i tehdy, pokud jsou to rodinní příslušníci

 

To máme úplně stejně, až na tu rodinu :-D. Jinak bych přidal to, že schůzky, ale dokonce i malé srazy si plánuji pouze ve čtvrt, půl, tříčtvrtě a celou. Ve stejných časech také lidem rád volám :-).Hlasitost na autorádiu musí být 15, 20, 25, atd., jelikož hlasitost například 17 mě hrozně znervózňuje. Upraveno uživatelem jacob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden můj študák s tím má ohromný problémy, jinak je to príma přemejšlivej kluk, ale jeho život se v podstatě skládá z jednoho rituálu za druhym. Dvě hodiny si stříhá nehty, tři hodiny se sprchuje, neustále musí uklízet, když jde doma kolem stolu, musí ho párkrát podlízt, jinak jeho mámu zabijou, ségru znásilněj, málo jí - jen za odměnu, když má všechno hotový, atd atd. Průser, ale díky tomu, že se mi svěřil, jsme s tím mohli něco podniknout a teď se o něj stará odborník.

 

Když jsem se o to zajímal, zjistil jsem, že to má děsná spousta lidí, v různý intenzitě, sám mám pár nevinnejch rituálků, ale to se nedá srovnat.

 

edit - u něj se tedy jedná o OKP

Upraveno uživatelem vojt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden můj študák s tím má ohromný problémy, jinak je to príma přemejšlivej kluk, ale jeho život se v podstatě skládá z jednoho rituálu za druhym. Dvě hodiny si stříhá nehty, tři hodiny se sprchuje, neustále musí uklízet, když jde doma kolem stolu, musí ho párkrát podlízt, jinak jeho mámu zabijou, ségru znásilněj, málo jí - jen za odměnu, když má všechno hotový, atd atd. Průser, ale díky tomu, že se mi svěřil, jsme s tím mohli něco podniknout a teď se o něj stará odborník.

 

Když jsem se o to zajímal, zjistil jsem, že to má děsná spousta lidí, v různý intenzitě, sám mám pár nevinnejch rituálků, ale to se nedá srovnat.

 

edit - u něj se tedy jedná o OKP

 

jasně, to je učebnicovej příklad.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, teď jsem napsal dlouhej příspěvek a 503 error :(. Tak znova...

 

1. Symetrie

- Fukary ventilace v autě vodorovně a přímo; pasažéři mohou jen otevírat/zavírat přívod vzduchu, nikoli směr, jinak trpim a hned narovnávám.

- Sedačka spolujezdce je seštelovaná stejně jako moje (vzdálenost, výška, sklon) a ideálně s ní nikdo nesmí hnout.

- Obrazy rovně, všechno musí být do pravýho úhlu, lícovat (např. notebook na stole ideálně rovnoběžně s hranou stolu)

- Čudl na zapínání/hlasitost rádia musí mít jedničku ukazující nahoru a hlasitost je možno ovládat pouze z volantu.

- Vyčíslená hlasitost na přístrojích (AVR, TV atd.) musí mít čísla v posloupnosti č. 5. Tj. 10, 15, 20 atd. Žena mi nezřídka nastavuje 17, 23 apod., podezírám jí, že schválně.

 

2. Čistota a pořádek

- Uvnitř v autě (opak ženy, která furt uklízí doma, ale v autě má neskutečnej brajgl), uklízím, vysávám a leštím prakticky každý týden.

- V garáži.

 

2b. Špína

- V zimě chci mít zvenčí co nejzas*anější auto, aby se ho každej štítil. Na pumpě jsem před lety, maje bílý auto, úmyslně ukapával naftu na kastli, aby se tam udělal černej flek. To už teď nedělám (mám tmavý auto, není to vidět). Když mi jednou dealer umyl v rámci servisu auto i přesto, že jsem výslovně na zakázkovým listu mytí zakázal, dostal jsem omluvou na víkend kabrio :D. Jinak mám samozřejmě radost tu krustu na jaře umejt v rámci půlročního (jaro/podzim) 8-hodinovýho úklidu auta.

 

3. Dochvilnost

- Nesnáším pozdní příchody, takže jsem všude 30, u delších cest i o 60 minut dřív. Rekord mám ze služebky, kdy jsem v Mnichově přijel v -11 stupních na nádraží ve 4:55, přičemž vlak mi odjížděl v 6:30 (a nakonec jel v 7:50 kvůli poruše lokomotivy). Všechny krámy otevíraly až v šest (naštěstí Burger King měl 24/7).

 

4. Alkohol

- Piju jen tam, kde spím, nesnáším cestovat čímkoli a jakkoli pod vlivem. Z toho plyne, že obvykle piju doma :D.

- (Výše uvedené by se dalo aplikovat i na další aktivitu, které preferuju v domácím prostředí (doma, hotel, práce) a nikde jinde i za cenu občas prekérního nepohodlí a křečí :D.)

 

5. Nesnáším nakupování v LIDLu

- Mám pocit, že tam chodí divný lidi. Ale to je prej celkem normální.

 

Ale jinak si připadám celkem OK :D.

 

edit: furt něco doplňuju, ale radši přestanu :D

edit2: fakt, že je tenhle příspěvek strukturovanej a zarovnanej, je čistě náhoda

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mám v práci kolegu, totální IT freak, kterej má po firmě vychozený trasy, nikdy nejde jinudy, přičemž se musí dotýkat určitých míst (vršek skříně, místo na zdi, rohu stolu). Kromě toho za stolem cvičí tak, že se dotýká země, pak sebe, pak kompu, přičemž všechno má neměnnej sled a průběh. Občas je to děsivý.

 

Fakt, že kolem sebe neuklízí, je trochu cejtit, chodí tejden v jedněch hadrech a mluví si sám pro sebe, ani nezmiňuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...