Přejít na obsah

Vaše malé obsese a fobie


Doporučené příspěvky

Naštěstí z toho co tu zaznělo jsem si na sebe vztáhl jen pár drobností, ale přidám další:

 

Pokud vidím na hodinkách 9:11, tak se jako každý správný majitel Porsche 911 musím vždy usmát. (týká se to majitelů jak minulých, současných, tak jednou snad při určité shodě okolností i budoucích ... zatím se počítám pouze do poslední z jmenovaných skupin)

 

V autě musím mít teplotu klimatizace/topení vždy na "půl stupně" ... drahá polovička mi to vždy zarovnává na celé, ale já to vždy vrátím o půl stupeň s falešným pocitem toho jak přesně si mohu řídit teplotu v autě :)

 

Nerad jezdím po dálnici za někým ... nejraději mám před sebou prázdnou silnici, což mi však vede k tomu, že mimoděk pořád zrychluji ač vůbec nikam nespěchám. To však s sebou přináší pozitivum v podobě mnohem větší soustředěnosti protože při nízkých rychlostech mám tendence dělat vše možné (koukat okolo, usínat apod.)

 

Fobie / strach z úzkých průlezů. (nikoliv typická klaustrofobie tedy fobie malých uzavřených prostor / to mi vůbec nevadí) Na dovolené jsme lezli po rozhlednách a u některých průlezů nemám vůbec dobrý pocit - ač z ní právě sleze zcela bez problémů člověk který je 2x širší než já. Takže jako speolog jsem totálně neopužitelnej :)

 

 

K tomu co tu již bylo:

napřed ponožky a pak až kalhoty... tak to mám opačně, resp. kdyby se cokoliv během tohoto "procesu" přihodilo a musel se přerušit, tak je lepší lítat bos v kalhotách než v ponožkách a bez kalhot :)

 

Klíče, peníze, doklady ... vše má již dlouhá léta stálé místo v příslušné kapse, což ale považuji spíše za praktickou věc, abych vše rychle našel. Díky tomu se mi také ještě nikdy nestalo abych něco z toho kdy ztratil.

 

Strach z telefonování ... nikdy jsem to nepozoroval, ale když jsem to tu četl, tak jsem si uvědomil, že nerad telefonuji a zním do telefonu hrozně otráveně (i když volám s někým na koho otrávený být nechci) + nesnáším když mě někdo v okolí poslouchá když telefonuji.

 

Další naštěstí nemám či nepozoruji. Ještě jsem si však vzpomněl, když jsem citoval zdejší "na záchodě dýchám jen nosem, aby se mi ten smrad nedostal do pusy" tak kamarád reagoval, že je přeci samozřejmost dělat to přesně naopak - aby ten smrad nebyl cítit :)

 

 

tak tohle mám taky....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, to je učebnicovej příklad.

 

OKP? Tak když učebnicovej, tak snad už OCD. Přečetl jsem tohle šílený vlákno a mám dojem, že se tu už možná trumfujem. Zelenej tráboš např. Jinak mě samozřejmě těší, že budoucí klientela se utěšeně rozrůstá, vy frajeři, co nosíte Rolex, Panerai, IWC atd. budete moct platit i cibulema...:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKP? Tak když učebnicovej, tak snad už OCD. Přečetl jsem tohle šílený vlákno a mám dojem, že se tu už možná trumfujem. Zelenej tráboš např. Jinak mě samozřejmě těší, že budoucí klientela se utěšeně rozrůstá, vy frajeři, co nosíte Rolex, Panerai, IWC atd. budete moct platit i cibulema...:D

 

Jasně že OCD. Ale nejdřív se vlákno jmenovalo obsedantně kompulzivní porucha, proto tam byla použita tahle česká zkratka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

telefon: otravuje mně vyzvánění, kolikrát ho mám na potichu a volám radši zpět, má to, ale tu nevýhodu, že furt čumím jestli někdo nevolal, a pak když mluvím, chovám se stejně jako v Marečku podejte mi pero... 19.století se zove stoletím páry... dokonce v autě, kde logicky nemůžu chodit, objíždím třeba 3x blok než dotelefonuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem v pohodě, nesnáším akorát když někdo vymačkává zubní pastu odprostředka, zapomíná máslo mimo ledničku a snaží se mě předělávat.

Asi proto už s třetí takovou žiju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

takhle jsem se dlouho nepobavila. :-D Celý den přemýšlím jak jsem na tom já a kromě knoflíků u peřin, které musejí být zásadně u nohou mě nic nenapadlo. Spíš doháním lidi s takovými zvyky k šílenství aniž bych si to úplně uvědomovala, ale dělám vždy pravý opak. Tímto se omlouvám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

takhle jsem se dlouho nepobavila. :-D Celý den přemýšlím jak jsem na tom já a kromě knoflíků u peřin, které musejí být zásadně u nohou mě nic nenapadlo. Spíš doháním lidi s takovými zvyky k šílenství aniž bych si to úplně uvědomovala, ale dělám vždy pravý opak. Tímto se omlouvám :-)

 

Dobrý první příspěvek ... ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bezva vlákno, taky přispěju, nesnášim látkový sedačky v tramvaji, obzvlášť když hrajou barvama srágor od somráků, tak tam si fakt nesednu, velmi pozorně kontroluji jestli mám zamknutý byt a zhasnutý světla, vyplý topení, hodinky mám rád nastavený na vteřinu přesně:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKP? Tak když učebnicovej, tak snad už OCD. Přečetl jsem tohle šílený vlákno a mám dojem, že se tu už možná trumfujem. Zelenej tráboš např. Jinak mě samozřejmě těší, že budoucí klientela se utěšeně rozrůstá, vy frajeři, co nosíte Rolex, Panerai, IWC atd. budete moct platit i cibulema...:D

 

hele za toho trabanta já nemůžu:-) tak to prostě u nás je... už na základce se říkalo, když vidíš zelenýho trabanta, něco si přej, splní se to:-D což tenkrát bylo celkem příjemný, protože jich před cca 20 lety jezdilo mnohem víc, než dnes:-D

Upraveno uživatelem Rudykopalsson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele za toho trabanta já nemůžu:-) tak to prostě u nás je... už na základce se říkalo, když vidíš zelenýho trabanta, něco si přej, splní se to:-D což tenkrát bylo celkem příjemný, protože jich před cca 20 lety jezdilo mnohem víc, než dnes:-D

 

tu trabantí pověru neznám. Zelený vůbec nebyl často vidět. Já vídal jen jednoho, měl ho kolega a byl to dost výrazný jasně zelený odstín. Jinak Trabanty mívaly takové vyblité barvy, bledě modrá, béžová, světle šedá a ještě taková nepojmenovatelná jakoby trošku do hněda. Můj první byl modrý, normálně modrý, nebyla to originál barva. A druhý byl žlutý, taky normálně, takový okr, žádný špitální odstín. Ten byl originál. Takže od teďka když uvidím zeleného, budu si něco přát.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

telefon: otravuje mně vyzvánění, kolikrát ho mám na potichu a volám radši zpět, má to, ale tu nevýhodu, že furt čumím jestli někdo nevolal, a pak když mluvím, chovám se stejně jako v Marečku podejte mi pero... 19.století se zove stoletím páry... dokonce v autě, kde logicky nemůžu chodit, objíždím třeba 3x blok než dotelefonuji...

 

 

jojojo - to je přesné :D :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi dávno si kolega zlomil stehenní kost. Byla to jeho první zlomenina. Na návštěvě u něj jsem zaklepal na dřevo, že alespoň držím tu tradici tedy žádná zlomenina. Kolega tehdy řekl: "na dřevo neklepej, dřevo zhoří". No a na druhý den jsem si zlomil klíční kost.

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mam podobny, akorat teda to resim 1x bliknutim navic dalkacem na potvrzeni zamcenych dveri :)

 

Jsem skoro normalni, ale taky blikam 1x navic. Chronicke prekontrolovani "veci s sebou" jsem vylecil mirnou anarchii, takze obcas ridim bez dokladu, chybi mi klice, jeste ze letenky jsou elektronicky a po EU staci obcanka a dobri lide mi otevrou. Snad se to nepreklopi do sklerozy;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jóóó, to znám, tak jsem byl na auto pes, Vždycky vyleštěný zvenku i zevnitř, voňavý... Pak přišlo nějaké hovado, které uklouzlo na náledí a první o co se opřel byly moje dveře , celkem slušná pormáčklina - to jsem ještě řešil a nechal opravit, pak jsem si pořídil psa, to jsem sice měl chlupy v kufru, ale pravidelně jsem to luxoval a jinak ok. Pak mi bořík nedal přednost a o metr mi to zkrátil, to už byla oprava za 160 tisíc v autorizovaném servisu a to už jsem tak nějak začínal chápat že ať dělám co dělám tak to auto bude po 10ti letch stejně zdevastovaný, no a pak se mi narodilo dítě a to jsem se dostal do fáze rezignace zejména co se týká údržby vnitřku. Dvakrát do roka to pořádně umeju, a vyluxuju (na jaře a před zimou)a mezi tím děj se vůle páńe. Mám lepší věci na práci než hopsat kolem hromady plechu co stejně dřív nebo později zrezne. technicky musí být auto OK a na to mám servis a vzhledově mi je to už tak nějak fuk. Myslím, že k tomu chtě nechtě časem dojde každý, kdo má rodinu.

 

Miminovi to odpustis, uvidis :-)

Dyt to auto je jenom hromada plechu, plastu a hader, stejne jednou shnije ;-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...