Přejít na obsah

Vaše malé obsese a fobie


Doporučené příspěvky

musim chodit vsade presne, nemeskat. Ak ideme nekam viaceri, vsetkych stresujem aby sme sa neomeskali. Nieco ako Sheldon:

 

- "promin ze jdeme pozde"

 

- "ale vecirek zacina az v sedm!"

 

- " Je sedm pet. Promin ze jdeme pozde."

 

Ale kedze sme na chronomag fore, tak taketo nieco hadam ani nie je OKP, ale praveze priznak normalneho chovania. Jo, a sem tam sa vratim, skontrolovat, ci som zamkol doma dvere. A dost casto uprostred soferovania nakukam na zadne sedadlo, ci som si tam polozil tasticku s klucmi, penazenkou a telefonom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě strašně rozčiluje, když mi kolega něco ukazuje a přitom šmatá na monitor. On je jako prase (ten monitor) tak jako tak, ale prostě mě vždycky popadne takovej iracionální vztek, když vidim, jak se tam udělá taková ta promáčklinka když tim svym tlustym buřtem.. no nic:)

Jo a toaleťák se musí odvíjet od zdi, to je jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě strašně rozčiluje, když mi kolega něco ukazuje a přitom šmatá na monitor. On je jako prase (ten monitor) tak jako tak, ale prostě mě vždycky popadne takovej iracionální vztek, když vidim, jak se tam udělá taková ta promáčklinka když tim svym tlustym buřtem.. no nic:)

Jo a toaleťák se musí odvíjet od zdi, to je jasný.

 

Jo jo to znám, ale ještě víc mě rozčiluje když to dělá propiskou.... Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Nebo když je podlaha z větších bloků, tak nikdy ne na ten spoj, vždycky před nebo za něho.

 

sranda. teraz som si spomenul, ze ked som bol cca 15r, tak som si naopak dal zalezat na tom, aby som stupal presne na tie spoje.

 

A ked som stupal po schodoch, sakra som si dal zalezat na tom, aby som dosliapol posledny schod pravou nohou. Postupne sa mi ten proces natolko zautomatizoval, ze lubovolne schody bez rozmyslania takmer vzdy automaticky /intuitivne dokoncim pravou nohou, bez toho aby som nad tym akokolvek vedome premyslal, planoval krok alebo menil krok pripadne obcas zobral dva schody naraz aby som to zrovnal. Pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sranda. teraz som si spomenul, ze ked som bol cca 15r, tak som si naopak dal zalezat na tom, aby som stupal presne na tie spoje.

 

A ked som stupal po schodoch, sakra som si dal zalezat na tom, aby som dosliapol posledny schod pravou nohou. Postupne sa mi ten proces natolko zautomatizoval, ze lubovolne schody bez rozmyslania takmer vzdy automaticky /intuitivne dokoncim pravou nohou, bez toho aby som nad tym akokolvek vedome premyslal, planoval krok alebo menil krok pripadne obcas zobral dva schody naraz aby som to zrovnal. Pecka.

 

Tak to by mě zajímalo jak to děláš Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Po přečtení tohohle vlákna si myslím, že jsem celkem normální, jen několikrát kontroluju jestli jsem zamknul (byt i auto) a zhasnul světla, u auta si tohlídám zvlášť po tom, co jsem jednou pořádně nezavřel dveře a během týdne v garáži mi zapnutá čtecí lampička vymlátila baterku. No a taky nemám rád když mi někdo čumí přes rameno do počítače nebo pod ruce (oblíbený to zvyk některých učitelek, to byly hrozný písemky když ta baba musela stát zrovna nade mnou :-) No a že klíče, mobil, peněženka atd. jsou vždy v určité kapse bundy nebo kalhot snad není obsese, aspoň to furt nehledám, až na ten mobil Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborné vlákno.Seřazené bankovky,knoflíky na povlečení u nohou,čili celkem normál.Kontrola zamčení auta a baráku doplněná o ,,nutnost" mít u sebe vždy nůž(EDC).To poslední tedy po zážitku,kdy jsme nemohli z vraku auta vyprostit zraněného řidiče,protože nešel uvolnit bezp. pás.Nebýt řidiče náklaďáku který přijel k bouračce chvilku po nás,(a měl nůž),tak nevím jak by to dopadlo.Ten vrak totiž začínal hořet.Ovšem největší problémy jsem měl a mám s výškou.Prostě střechy a třeba skály nejsou nic co bych musel nutně mít.Dlouho jsem si připadal jako magor,protože od mládí se pohybuji na letištích a výšky v letadlech,i třeba hlavou dolů mi problém nedělali.Až před mnoha lety jsem byl ve Vrchlabí na letišti na školení a náhodou jsem večer v jídelně o tomhle povídal kamarádům,když se zezadu od vedlejšího stolu ozvalo:,,Pane kolego,z toho si nic nedělejte,já nejsem schopen vylézt na druhý špricl u štaflí,a tak hrušky u nás musí trhat manželka''.Já se otočil a málem spadl ze židle,tohle pronesl člověk kterého jsem si nesmírně vážil a v letectví to byl Pan pilot,v té době člen akrobatické reprezentace,( měli soustředění před MS),a zkušební pilot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to som rád, že nie som sám. Tiež mám problém s výškou a niekedy dosť veľký. Na strom vyleziem ako nič ale zliezť je problém. Keď som v dákej výškovej budove a mám sa pozrieť dole tak mám čo robiť aby som sa ovládol. Ale lietam rád a to mi problém nerobí. Neviem to vôbec logicky zdôvodniť ale je to tak.. A peniaze a bankovky to je normál. Uchylku v kontrole zamknutých vecí nemám. Proste zamknem a viem, že je to ok. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si ještě uvědomil, že musím při usínání mít zakrytý uši, ať už peřinou nebo polštářkem, ale nesnesu pocit odkrytýho ucha, chci klid na spaní:smile_anim:

 

To já spíš, aby mi na ucho netáhlo. Nesnáším pocit "prochladlého" ucha, ve kterém mi lupe.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár věcí, co mě napadá a co jsem tu nenašel (knoflíky na peřině, rovnání bankovek v peněžence a toaleťák samozřejmě nepočítám, to je normálka)

 

1) Zásadní rozhodnutí dělám jedině v intervalu 11-12 hod., dřív každého vyhazuju z kanceláře a později už na nic nemám čas. Jako.

2) Před startováním auta vždycky kontroluju, jestli není zařazená rychlost, přestože NIKDY neparkuju se zařazenou rychlostí. Kontroluju to i v automatu. :-)

3) Při zaparkování auta musí být počitadlo kilometrů na sudé hodnotě. Klidně kvůli tomu párkrát objedu blok.

4) Nesnáším ukazatel nádrže pod dvěma třetinami. Pak hned tankuju. Nepamatuju se, že by se mi někdy rozsvítila rezerva.

5) Když někdo mluví (nebo i při sledování filmu), tak si v duchu často přeříkávám věty a zkoumám, jestli mají sudý nebo lichý počet písmen. Pokud lichý, snažím se je doplnit nějakým neutrálním slovem tak, aby to vycházelo na sudý počet. Někdy si tak lidí myslí, že se nesoustředím a vůbec je neposlouchám.

6) Při venčení psa mám cestu vymyšlenou tak, abychom pokud možno neustále zahýbali na křižovatkách kolem rohů jenom doprava. Proč, to se mě neptejte, nevím. Samozřejmě, že místa, kde cesta zahýbá JENOM doleva, se nepočítají.

7) Zesilování televize, hudby, prostě čehokoliv - zvuk musí být vždycky na sudé hodnotě NEBO na číslovce 13.

8) DVD nebo CD, případně i knihy v poličce rovnám podle barev. A vyznám se v tom. :-)

 

Radši už toho nechám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tittus: Být Tebou, tak kolem 11,20 hod. bych usednul do auta, kde na ukazateli bude stav třeba 36 282 km, samozřejmě kontroluj před nastartováním , zda si nedejbože nenechal rychlost :suicide_anim:, zajeť natankovat (to jen pro klid duše) :wheelchair:, pusť si nějaké uklidňující CD :whistle: , které má pěknou barvu přebalu, zesil,resp.zeslab volume na 10 :toot: a zkus podle navigace zajet samými pravotočivými zatáčkami (POZOR,vyhýbej se kruhovým objezdům, protože tam se vždy musí malinko doleva :blowup: ) rovnou k nejbližšímu PSYCHIATROVI !!! :wallbash::goof:, jo a pozor, až se tě něco bude ptát, tak ne aby řekl větu s lichým počtem slov :argue:. Pak dej vědět, kde Tě můžeme navštívit :crutch::chair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...