Přejít na obsah

Vaše malé obsese a fobie


Doporučené příspěvky

Od útlého dětství se děsně bojim pavouků. Někdy od první třídy jsme si při projetí 603-ky každej tleskl 2x dlaněma, to kolikrát nevědomky dělám ještě dneska (ještě že jich jezdí tak málo). Při projetí pohřebáku 3x "tfuj", černá kočka přes cestu mi dokáže změnit trasu a klidně mne i otočit, v pátek 13. jsem si pravidelně bral dovolenou a nechodil do práce (uvidíme co teď, pozítří je to tady). Šílenej strach mám z představy nekonečna a smrti, to je u mne snad i na léčbu, raději na to nemyslet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- když něco rovnám, pravý úhel je jasný :-)

 

- Obrazy rovně, všechno musí být do pravýho úhlu, lícovat (např. notebook na stole ideálně rovnoběžně s hranou stolu)

 

neco pro vas, hosi Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od útlého dětství se děsně bojim pavouků. Někdy od první třídy jsme si při projetí 603-ky každej tleskl 2x dlaněma, to kolikrát nevědomky dělám ještě dneska (ještě že jich jezdí tak málo). Při projetí pohřebáku 3x "tfuj", černá kočka přes cestu mi dokáže změnit trasu a klidně mne i otočit, v pátek 13. jsem si pravidelně bral dovolenou a nechodil do práce (uvidíme co teď, pozítří je to tady). Šílenej strach mám z představy nekonečna a smrti, to je u mne snad i na léčbu, raději na to nemyslet...

 

Tak si říkám, jestli nejsme příbuzní...teda vyjma tý 603 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, jak čtu Jakubiska nebo KFL, tak si říkám, že tohle mělo být o malých fóbiích a obscesích.

 

Já si připadám normální až na to, občas cestu kterou někam chodím / jezdím pravidelně, neočekávaně pozměním a jedu trochu jinudy. Dělám to spíš z legrace a abych rozbil jednotvárnost, ale v duchu v pozadí si říkám, že jestli mne sledují a čekají na někde mne, tak jim to trochu zkomplikuji. Ale pak si řeknu, že jediný, co si na mě můžou vzít nebo ode mě chtít jsou hodinky, tak proč by to dělali. Ale to, že jsem paranoidní, přeci ještě neznamená, že po mě nejdou...

 

Edit: A to s tím autem a potvrzením zamčení vlastně dělám taky...

Upraveno uživatelem Hugo14
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zamknu auto "dálkou" a ještě 2x vezmu za kliku.....

 

Jo to jsem taky dělal celý život, ale poslední auto, které mám necelý rok, tak mě to mrcha odnaučilo.

Jak mám v kapse klíč a vezmu za kliku, tak se zase odemkne. První týden jsem byl na prášky než jsem si zvyknul. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč si tady připadám divně? Neuklízím co nemusím, auto meju když už z něj nevidím ven, ani žádný jiný úchylky mě nenapadají. Ani jsem nikdy neměl žádné talismany a rituály. Vzpomínám si snad na jeden. Když jsem jezdil na internát, vždycky jsem tady nedaleko vyhlížel z autobusu starý most. Je v úzké rokli takže se jen mihnul a je to krásný oblouk snad z 15. století. Bohužel dnes už není vidět, je za hromadou odpadků. Nesnáším závady na autě, ale to snad není úchylka, to by mělo být normální. Někdo bude jezdit bez světel, brzdit na jedno kolo ale bude třikrát za den v myčce. Já mám bláto až na střeše ale nový destičky do zadních brzd jsem dával den před vánocema. Nerad brzdím motorem a nemám dobrý pocit z aut co nereagujou na plyn. Prostě první auto je archetyp co formuje osobnost. Já střídal Trabanta a škodovku 105. A taky nemám rád naftový jehovisty co jezdí na 1200 otáček, z toho vážně dostávám bolestivé svědění konečníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- musím sedět v tramvaji na červených sedačkách, nikdy ne na šedých

 

- v metru zase nesmím vyjít z ***ónu jinými dveřmi než jsem vešel

 

- hlasitost na TV nebo v autě nesmí být 13

 

- nesmím šlápnout na kanál nebo na bílé pole na přechodu

 

- když vidím zelenýho trabanta, tak ho musím předjet i kdyby jel v protisměru a já to musel otočit

 

.....atd., ale žije se mi dobře :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto vlakno si precitam cele este raz o par dni, ked sa budem ucit na skusku z lekarskej psychologie.. je to pecka :D :D :D

 

inac vzdy si obuvam a vyzuvam lavu nohu prvu.. ( ponozky, nohavice, topanky, lyziarky, korcule.. )

utieranie uterakom mam nacvicene tak ze na tup a tvar mam jednu a na nohy druhu stranu.. podla toho ho aj skladam..

pastu si na kefku davam vzdy od seba po **** kefky

zasadne zaspavam na chrbte, ked uz to nejde lahnem na brucho a spim

kravatu musim mat vzdy presne po vrch opasku..

a par dalsich malickosti..

 

ale nic z toho ma v beznom zivote niak neobmedzuje a nic sa mi nestane, ked nejaku z tychto veci vymenim.. akurat, ked nad nimi nerozmyslam, robim ich takto a niako inak. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripadam si celkem normalni az na to, ze musim mit nastaveny budik, jinak se nevyspim (i kdyby ten budik mel byt na jednu odpoledne). Budik mam nastaveny vzdy tak, aby zvonil v 05, 35 nebo 55 minut v hodine. Taky nemuzu spat v jedne mistnosti s hodinama (to pravidelne tikani me privadi k silenstvi) a zapnutyma repro bednama nebo pocitacem (vsechno musi byt vytazene z elektriky aby to nevydavalo zadny zvuk ani svetlo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...