Přejít na obsah

Vaše malé obsese a fobie


Doporučené příspěvky

Já mám od posledního mého příspěvku zde novou obsesi : po každém sprchování musím stěrkou na okna sjet celý sprchový kout,  mikrohadrou vysušit a vyleštit armatury a doleštit skla dveří...vždycky! A po každém, kdo to nedělá (což jsou všichni v rodině).   :D

Tvl, to mám taky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nám doma ve sprcháči normálně stěrka taky visí

 

ono když je tvrdá voda, ani nic jiného nezbývá, vodní kámen to je prevít :)

 

ještě bych doporučil super přípravek na vodní kámen, jmenuje se Larin, na suchém vodním kameni krásně pění a rozpouští ho :)

 

d61c8dddb2f62abd1a9993ba6e511206_800.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám od posledního mého příspěvku zde novou obsesi : po každém sprchování musím stěrkou na okna sjet celý sprchový kout,  mikrohadrou vysušit a vyleštit armatury a doleštit skla dveří...vždycky! A po každém, kdo to nedělá (což jsou všichni v rodině).   :D

To jsem nevěděl, že moje žena má bráchu :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- nesnesu, když je na wc záchoďák papírem u zdi

-nesnáším veřejný záchody, otvírám si buď loktem nebo kombinací loket na kliku a druhou rukou tahám za roh dveří k sobě,

-když je záchod na šňůru, tak tahám za co možná nejvyšší možný bod splachovadla,

-když je splachovadlo na zmáčknutí, odmotám si kousek papíru a stisknu

-nesnáším, když někdo položí pecen chleba "na záda"

- nesnáším, když někdo típe cigáro dvacet vteřin a vysmáčí si v tom popelníku ruku až po loket nebo když cigáro netípne skoro vůbec

- pravidelně se vracím ke dveřím, jestli jsem je opravdu zavřel :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Když jsem si dnes chystal nákupní seznam, tak jsem si vzpomněl, že tu kdysi někde bylo nějaký příhodný vlákno. A vono jo.

 

Tož, manželka mi pošle na mobil nákup, já si to přepošlu do mailu, v PC to srovnám podle pořadí regálů a očísluju. Vytisknu, pápír vystřihnu podle velikosti textu a jsem v pohodě.

 

Představa, že bych to měl jen tak na přeskáčku, jak mě to položky napadnou, je fakt děsná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem si dnes chystal nákupní seznam, tak jsem si vzpomněl, že tu kdysi někde bylo nějaký příhodný vlákno. A vono jo.

 

Tož, manželka mi pošle na mobil nákup, já si to přepošlu do mailu, v PC to srovnám podle pořadí regálů a očísluju. Vytisknu, pápír vystřihnu podle velikosti textu a jsem v pohodě.

 

Představa, že bych to měl jen tak na přeskáčku, jak mě to položky napadnou, je fakt děsná

 

 

Tak si to taky zapisuju podle regalu, ale tys to dovedl k dokonalosti

 

Mně žena píše ten seznam rovnou podle regálů na malej papírek akorát do kapsy. Co je náhodou mimo regálovou trasu, se domu vůbec nedostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každé česání vlasů musím hřebenem udělat alespoň 100 opakování. Když si vzpomenu, že jako mladej jsem většinou chodil s účesem-co je komu do toho, tak mě to štve, ale stejně si nemůžu pomoct a vždy počítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...