Přejít na obsah

Vaše malé obsese a fobie


Doporučené příspěvky

 

Tak na kanaly pochopitelne taky neslapu. Ostatne nekdo snad jo? To by mi prislo hodne ujety. Cesani bohuzel/nastesti neresim, za to raminka ve skrini musi bejt orientovany stejne (zobackem ke zdi) a stejne tak kosile musej bejt jednim smerem, knoflikama doleva.

To je snad jasný, kdo by chtěl mít ramínka zobáčkem ode zdi, vždyť to potom nejde vyndat. Jo počkat, třeba moje žena :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maminka mi vždycky říkala : nešlapej na venkově na takový ty  betonový   poklopy studní ( ty betonový půlměsíce uprostřed nichž je ta pumpa). Měl jsem to

za nějakou její obsesi. Před časem jsem se dozvěděl, že jeden můj známy na ně šlapal, probořil se a ty poklopy mu ještě nafackovaly. Přežil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

knoflíky doprava, vždycky doprava!!!

 

 

@gunman - jsem si to zkousel predstavit s tim, ze vlastne je to fuk, hlavne kdyz to bude jednim smerem. Ale nee, nefunovalo by to. Musi to bejt doleva.

 

 

Doleva. Vždycky doleva!

 

 

I leváci?

Já žádnou obscesi nemám, ale poprava! Kua jedině doprava!!!

Jo, a kanály, ale to je snad jasné všem, že..

Zobáčky ke zdi, to je taky jasné všem. 

Jo a noviny čtu zásadně jako první. Nesnesu ojetý, nedej bože starý.

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je snad jasný, kdo by chtěl mít ramínka zobáčkem ode zdi, vždyť to potom nejde vyndat. Jo počkat, třeba moje žena :D

 

 

Ty jo! To je tu správná sbírka magorů ...Ještě že jsem to před čtením 3x obkroužil zaječí pacičkou

 

Diky za hezky rano, panove  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...