Přejít na obsah

Vaše malé obsese a fobie


Doporučené příspěvky

Tak jsem si po návratu z hor zkontroloval klíče a je to v cajku. Zoubky jsou komplet jedním směrem. Blbý ovšem je, zejména u starejch svazků, že se tam pravidelně objevujou klíče, u nichž netuším k čemu jsou ani kde se tam vzaly.

Vím že ti rádi abstinent :-), ale piš si to tam :-), občas to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednacím stole v kanclu mám pro návštěvy skleněný akvárko s bonbónama. Sypu tam takový malý chutný prcky z Makra, co prodávaj tušim po kilu.

Jsou jich 4 příchutě v rovnoměrným počtu a mně začíná cukat oko z toho, že mi tam začíná převládat jedna barva, že to ty lidi neužíraj symetricky.

Navíc, kurva, růžová, která mi neladí s ničim ostatním.

 

Jako by nechápali, že si musej dát od každýho jeden, ne od jedný barvy čtyři.

post-2655-0-59285300-1581964066_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle vlákno jsem narazil už před delší dobou a hrozně mě bavíte. A často si vzpomenu na ty vaše směšný úchylky. Obvykle když rovnám roličku toaletního papíru volným koncem ke zdi a můžu se vzteknout že u nás někdo nechápe jak to má být..:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc, kurva, růžová, která mi neladí s ničim ostatním.

 

Jako by nechápali, že si musej dát od každýho jeden, ne od jedný barvy čtyři.

Jakej je problém vyžrat všechny růžový? Nemáš rád sladký?

Jo a jsi si jistý že je v tom balíčku od každé barvy stejný počet? Správně bys to měl přepočítat než to tam nasypeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kraaawo, že jsem sem lez před spaním ? z těch knoflíků na pravé straně budu mít noční můru.

 

Ergo. Už sem vám vyprávěl, jak mam (ehm... musim mít) seřazený dózy na suchý suroviny, náčiní na vaření, talíře, ... a nejhorší je, když žena uklízí myčku. To bych se posral. Nic, zas příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S toaletním papírem je to jasné.

Volný konec patří od zdi aby se nepatlal po zdi :clap:

 

No a ta má ? 

Sbírám stříbrné lžičky a kafe i čaj si musím míchat vždy tou stejnou( každá je jiná) dle velikosti hrnečku, i kdybych si ji měl vyndat z myčky nádobí.

 

Už mám jednu i u rodičů  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bandicoot - papír si rovnám jen doma, protože chápu, že to může mít každý jinak, ale občas mám na návštěvě nutkavou potřebu třeba rovnat věci - třeba prostírání nebo dečku na stolku nebo jak se tomu říká. Nebo obrazy. To nemaj nakřivo určitě naschvál, tak jim občas, nenápadně, něco porovnám. Užuž jsem se jednou při jednání s ředitelem jedné firmy natahoval, že mu na stole srovnám propisky, ale včas jsem se zarazil. A on ne a ne na chvíli odejít...:-):-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl obrazy, to mi nedošlo, resp. jsem si na to nevzpomněl, ale to taky dělám, že lidem rovnám obrazy. Stejně doma, když kdokoli vyndá HD z přehrávače, tak s ním nějak pohne. To okamžitě startuju, aby byl rovně a samozřejmě, aby mězery od stěn skríňky byly rovnoměrný. Teda šupleru si k tomu neberu, nejsem magor že, ale nějakej ten pořádek musí bejt.

 

Osobní věci v šuplíku - od dokladů přes nože, brýle, sluchátka. Dřív jsme to měli se ženou společně, ale jímala mě hrůza, jakej je v tom chaos. Tak mám svůj a každá věc má svý pevně určený místo.

 

Propisky - nesnáším, když má někdo na stole nějakej hrnek či jinou nádobu a v něm tak 30 propisek, z nichž 25 zaručeně nepíše. Já mám ve stojánku jednu (ve skříni jsou samozřejmě připravený tytéž na výměnu, ale používám celkem kvalitní, tak se výměna nekoná moc často) a v aktovce mám teda pro jistotu dvě. Jo a když se někde něco podepisuje, zásadně to podepisuju tou svou, i když mi do ruky cpou tu jejich bagelitovou nádheru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co obrazy, ale nabytek... Jak neni pohovka presne podle dlazby polezene na zemi, tak srovnavam. A co pohovka- s tou se tolik nehybe, ale trebas konferencni stolek - ten rovnam tak dvakrat do hodiny, neb si na nej dava zena nohy, kdyz drzi malou v "prdici poloze"... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...