Přejít na obsah

Vaše malé obsese a fobie


Doporučené příspěvky

Docela často se tady zmiňujou klíče, protože mě štvalo tahat velkej svazek, tak jsem koupil nové vložky, nechal je přeskládat a mám od celýho baráku jeden klíč a docela se mi ulevilo. Místo OneWatch mám OneKey. :lol2:

Škoda, že se takto jednoduše nedá vyřešit i to ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě jedna další napadla. Šťávu dokážu pít jen na ex z půllitru. I kdyby to mělo být z trojky nadvakrát, jsem nedopitej a nasranej. Jak čtu longa, tak si říkám, nojo, půllitr na šťávu mám u mámy taky.

 

Edit, ad šupléra, kdo z vás jí nemá v oku...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíče, ramínka, toaleťák  a bankovky mám taky. Oblíbená lžička je snad normální, jinak by mi jogurt nechutnal..Taky mám radši svou propisku, proto ji přece nosím, ne ? 

 

Nesnáším formuláře. Strašně mi vadí kolonky, čtverečky,... běžnou složenku jsem vyplňoval s krajním sebezapřením, z třídnic a studijních plánů mám kopřivku a nad daňovým přiznáním tiše zvracím v koutku. Dotazníky mi způsobujou návaly krve do hlavy.

 

Asi třikrát, co jsem tady mezi Váma, jsem si zapomněl vzít při odchodu z domova hodinky. Ten pocit byl strašnej. Jako by mě někdo vyškubnul i s kořenama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad formuláře, mě by spíš zajímalo, kolika lidem nevadí. Já jsem teda něco jako kancelářská krysa, ale formulářům ze zásadně  vyhejbám, resp. jejich vyplňování deleguju na sekretářku, která tak tak nějak stoicky akceptuje. Teď ovšem jde na operaci s kolenem, takže lituju jak jí, tak i sebe neb cca 4 tejdny se budu muset prát se vší tou administrativou sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíče, ramínka, toaleťák  a bankovky mám taky. Oblíbená lžička je snad normální, jinak by mi jogurt nechutnal..Taky mám radši svou propisku, proto ji přece nosím, ne ? 

 

Nesnáším formuláře. Strašně mi vadí kolonky, čtverečky,... běžnou složenku jsem vyplňoval s krajním sebezapřením, z třídnic a studijních plánů mám kopřivku a nad daňovým přiznáním tiše zvracím v koutku. Dotazníky mi způsobujou návaly krve do hlavy.

 

Asi třikrát, co jsem tady mezi Váma, jsem si zapomněl vzít při odchodu z domova hodinky. Ten pocit byl strašnej. Jako by mě někdo vyškubnul i s kořenama...

:-))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, no tak mám jednu fobii. Zubař, ve středu jdu na kontrolu, jsem dva měsíce objednanej a vod toho ledna se bojím. Zubařka je šikovná hodná, vlastně jsem nikdy problémy se zubama neměl ale stejně ... Naštěstí zvládá všechny úkony sama a nenutí mě chodit na dentální hygienu. Když jsem chodil na vošku tak na dentální hygieně byly nejhezčí holky z celý školy, ale jakmile nasadily rouškou a sklonily se nad křeslem, byly z nich krvelačný bestie. Já to prostě nedávám. Jo jak říká moudrý pán African, zuby pohroma huby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

A jéje, druhej příspěvek v řadě, měl bych se o sebe začít bát :-) ale dneska když jsem uviděl při odjezdu z práce auto našeho doktora, docvakly mi moje další obsese. Takovou tu velkou kartu "lékař ve službě" mel hozenou za čelním sklem na straně řidiče, já tam nesnesu ani parkovací lístek, parkovací kartu i povolení k vjezdu mám na straně spolujezdce, a přilepenou na sklo izolepou, vadí mi jak je to na palubce jen volně a odráží se to v čelním skle. Dál měl autokameru asi v polovině skla, a napájecí kabel z ní volně visel, hodně lidí to tak vozí, ale kamera přece musí bejt schovaná za vnitřním  zrcátkem a kabel schovanej za obložením, stejně tak nesnesu žádný přívěsky visící na vnitřním zrcátku. No a do třetice, jake měl po cestě puštený stěrače, tak vypnul motor zrovna ve chvíli, kdy byly nahoře a nestihly dojet do výchozí polohy. Takhle auto nechat neumím, stěrače musí bejt dole a vypnutý, nesnáším, když zapnu zapalování a stěrače se mi samy projdou po skle, magor no :-) 

Upraveno uživatelem honzyk
překlepy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli jsi magor, ale mám přesně to samé, do puntíku. A kameru nemám právě z důvodu, že naistalovat ji tak, aby to nevypadalo blbě a nesralo mě to, by znamenalo odstrojit půl interiéru. Park. lístek teda za sklo dám, ale jen na parkování, jakmile sednu do auta, tak jde do přihrádky pro ně vyhrazené :) nesnesu ani držák na mobil, mám ho v kastlíky a v případě potřeby montuji na mřížku ventilátoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak asi doktor musel zkontrlovat, jak nechal srovnané propisky na stole -v takovou chvíli jdou, pchopitelně, stěrače stranou a cedule se musí na palubní desku hodit rychle a ne se zdržovat, aby byla vystředěná podle osy volantu. Pak hned bude čas se k autu vrátit, přece! Že zrovna v tomhle vlákně se najdou tak netolerantní příspěvky...

Pro co v autě nemám pochopení je petlahev, kterou manželka nechá na zadním sedadle navolno jedit v zatáčkách ze strany na stranu, nedej bože, když tam položí ještě njakou iglelitku a šustí to, jak přes ní ta lahev jezdí... okamžitě stavím, demonstrativně vystupuju, otvírám zadní dveře a uvádím vše do nezbytného pořádku - lahev pod roh gumového koberečku, igelitku do kufru a zajisit, aby se ani nehla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěrače a bordel v autě je v pohodě. Proti bouchání a skřípání funguje rádio... Ale co nesnesu je dálniční známka vylepená jinak, než v rohu. Jakože opravdu v rohu! Jak nejvíc to jde. Jeden by nevěřil kolik lidí neví co je roh. Na parkovišti mám úplné svrbění to lidem přelepovat, kdyby to nebylo za sklem. Loni před vánocema mi šéf psal, že hned začátkem roku dostanu nové auto. No musel jsem tam okamžitě volat, aby je ani nenapadlo tam lepit známku. Ty jelita by to určitě nalepily blbě a já bych měl rok tiky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se priznam, ze me strasne vadi, kdyz mi nekdo neco zakazuje. Typicky zakazy spojeny s auty - vjezd, parkovani (idealne v kombinaci mistni muzou, ostatni ne, nebo ze mistni si udelaji placene parkoviste a volna plocha vedle by jim kazila business, tak tam daji zakazy). Vzdycky me to tak vytoci, ze i kdyz je to nejaka dira, kde jsem poprve a naposled v zivote, tak jim to tam chci rozkopat. Mega me prudi zakazy vjezdu kol (mene caste, ale o to mene logicke). Pak i kdybych tam puvodne nechtel jet, tak jedu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda na auta nejsem nejakej pedant, ale presto mame doma se zenou (a dcerou) permanentni konflikt ohledne bordelu. Co jako nechapu, ze zensky zrejme bezne, podle toho co sleduju kolem, maji pocit, ze auto je pojizdna jidelna. Jeste to beru, kdyz se jede nekam dal, ale ze musi snidat v aute cestou do prace 20km mi hlava nebere. A kdyz jim to vytknu, jsem za podivina a totez, kdyz to jdu uklizet - v aute prece bordel nevadi. A to doma uklizi v jednom kuse. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...