Přejít na obsah

Zakladni Trasery


Lidoop

Doporučené příspěvky

Myslím, že s žádným modelem Traseru nešlápneš vedle. Odolnost, bezkonkurenční svítivost a klasický army styl. Za ty peníze je tento model dobrou koupí. Je prověřený používáním v US army takže bych se toho nebál. Pokud tě oslovuje vzhledem, jdi do něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je a jsou super, svítí jako peklo, trošku mi vadí původní pásek - po náhradě Maratacem - nato na ruce super, ale vypadají jako hračka (pouzdro ne robustnější než tenounký strap), takže jsem se vrátil k původnímu pásku textil/kůže; začíná "být cítit" koupím nový a jedu dál. Origo pásek má do šířkypřesah přes stěžejky - či jak to popsat, takže je opticky pěkně mohutný. Mám je na situace, ve kterých si mech.hodinky sundavám - na všechno. Super hodinky na "likvidační" činnosti. ...a rád v nich spím, jak svítí...

 

A mám je i od stejného obchodníka, který je super. Kubson rules!

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim ze by si tak renomovany vyrobce jako je Traser = swiss made, dovolil vyrabet radioaktivni hodinky. Nejsem expert, ale dle mne je uroven radiace u tohoto osvetleni nula nula nic nebo se pletu? V opacnem pripade se svych nebezpecnych Traseru rychle zbavim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z medicinskeho hlediska pochopitelne je efekt pochopitelne zanedbatelny, novinarske hyeny by jiank Traser roznesli na kopytech uz davno. I kdyz technicky vzato hyeny kopyta nemaji :) Cetl jsem ve spise popularnim magazinu ze kdyz rozbijes vsechny luminofory v Traseru dostanes davku zareni asi jako u zubare.

 

Otazkou zustava co na to detektory na letistich; jde mi o to aby si mne tam par hodin nenechali kuli hodinkam; analyze konecnika bych se taky rad vyhnul.

 

 

PS. jo jasne, nebezpecnych Traseru se rychle musis zbavit; vim o jednom obetavem kupci ;)

Upraveno uživatelem Lidoop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je také na sport. Baterka vydržela 3 roky, svítí perfektně, jen podle toho, co tady všude čtu, tak by se asi leckomu mohly zdát dost malé. Jen řemínek částečně kožený se ošoupal dost rychle, ale po jeho náhradě už úplně bez připomínek...

PS: Ještě jsem s nimi nikam neletěl :-)

Upraveno uživatelem Tyg80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byli jsme letos na motorkách v Maroku a vš?chni (6lidí) jsme letěli z vídně do Malagy a zpět s Traserama. Nikdo nikde ani nepíp. Úroveň radioaktivity neměřitelná letištními přístroji. Kdyby jo, už bychom si je asi nikdo nikdy nevzal na ruku.:-)) Takže klid... :smile_anim: Spolehlisvost perfektní, pouze jsem teď aktuálně nasadil natostrap, který je mi do špíny příjemnější.

Přikládám fotku 6x Traser Commander. Někde v saharském bufetu na Tádžinu :cheers:

Přeji šťastnou ruku při volbě. :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime, nemel jsi problem s kontrolou na letisti? Prijde mi trochu o hubu lezt tam s radioaktivnima hodinkama.

 

... Cetl jsem ve spise popularnim magazinu ze kdyz rozbijes vsechny luminofory v Traseru dostanes davku zareni asi jako u zubare.

Otazkou zustava co na to detektory na letistich; jde mi o to aby si mne tam par hodin nenechali kuli hodinkam; analyze konecnika bych se taky rad vyhnul.

 

Na vsetkych letiskach zatial uplne bez problemov (Slovensko, Francuzsko, Rakusko, Egypt, Grecko,..):)

 

Malé doplnění problematiky:

Jednoduchý test měření radioaktivity hodinek Marathon Navigator s tritiovými kapslemi GTLS od Mb-microtec, které používá také Traser, je popsán v tomto starším příspěvku.

Radioaktivita (svítivých materiálů) v hodinkách se probírala v řadě vláken, asi nejvíce v tomto specializovaném vlákně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...