Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

V pátek jsem si v jednom nejmenovaném supermarketu všiml limonády Aloe Vera.

Pořád to všude vidím a tak jsem jednu láhev koupil a nechal vychladit a ono to překvapivě bylo dobré.

Hned jak jsem to ochutnal, napadlo mě to namixovat s nějakým alkoholem a jelikož se v mrazáku permanentně válí vodka, tak jsem to spolu smíchal.

Výsledek byl výborný, už jen ta konzistence obou nápojů při míchání ... byla prakticky totožná :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si na letiště, abych ukrátil čekání a zapil nasrání ze zpoždění letu, koupil Talisker Dark Storm a hned je mi lépe. Je úžasná, asi ji budu střídat se svým oblíbeným Laphroaigem.

Ja som nedávno ten Laphroaig 10 ročný kúpil. Nejako ma to ... ne to ... fujky-fujky. Skúsim ale popracovať, predsa to nevyhodím  :)

Upraveno uživatelem Lovap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně piju zelený nebo bylinný čaj Emoticon_laughing.png

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Podívejte se, co nabízíme

Gerbero, Gerbero, takhle tady dlouho nepobudeš.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem si v jednom nejmenovaném supermarketu všiml limonády Aloe Vera.

Pořád to všude vidím a tak jsem jednu láhev koupil a nechal vychladit a ono to překvapivě bylo dobré.

Hned jak jsem to ochutnal, napadlo mě to namixovat s nějakým alkoholem a jelikož se v mrazáku permanentně válí vodka, tak jsem to spolu smíchal.

Výsledek byl výborný, už jen ta konzistence obou nápojů při míchání ... byla prakticky totožná :-)

 

Taky mi to hodně chutná, jen to není úplně nejlevnější. Aspoň že je to zdravé, ale pozor, ve větších dávkách může působit projímavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...