Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Ivane nebudes snad zklaman. Ja jsem Dos Maderas 5+5 mel parkrat a pro to moc neni. Treba Ron Metusalem pro byl prijatelnejsi. Kazdopadne to neber podle me. Me treba Diplomatico moc nejede. Moje top rumy jsou Pyrat a Zacapa.

No u mna je v oblube diplomatico a top je plantation 20y, tak sa na to tesim. Pyrat mam rozpity ale ako sa vravi, iskra nepreskocila (tento rok dostal uz tretiu sancu/ flasku a ta bola posledna :) ). A milionario, matuzalem, dictador (rozne rocniky) ani zacapa (rozne rocniky) ma nejako nezaujali. Kazdy to mame nejako inak nastavene :)

Ked som si cital recenzie na ten Maderas, tak tiez pisali, ze kto ma rad Diplomatico, ten nebude sklamany. Ale odporucali to nechat v pohari aj 15minut, kym sa odpari alkoholovy nastup a uvolnia sa dalsie chute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u mna je v oblube diplomatico a top je plantation 20y, tak sa na to tesim. Pyrat mam rozpity ale ako sa vravi, iskra nepreskocila (tento rok dostal uz tretiu sancu/ flasku a ta bola posledna :) ). A milionario, matuzalem, dictador (rozne rocniky) ani zacapa (rozne rocniky) ma nejako nezaujali. Kazdy to mame nejako inak nastavene :)

Ked som si cital recenzie na ten Maderas, tak tiez pisali, ze kto ma rad Diplomatico, ten nebude sklamany. Ale odporucali to nechat v pohari aj 15minut, kym sa odpari alkoholovy nastup a uvolnia sa dalsie chute.

Tak potom je vse v poradku a verim, ze budes spokojeny. Ja se tesim na PuntaCanu Club Tesoro. Vim, ze ji tu taky doporucuji. Jsem na nej zvedavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v Kaufláči koupit na poslední chvíli rachejtle a nakonec jsem odcházel s vozíkem plným chlastu. Udělali mi fakt radost. Moët 669 Kč a hlavně Veuve Clicquot Vintage 2004 za 50%, tedy za 800,- Kč za láhev - na fotce už žádná není, protože všech 5 co tam bylo, už mám ve vozíku a Moëtů jsem si vzal rovnou bednu (6 kusů). :-DD

post-15353-0-20237600-1483202715_thumb.jpg

post-15353-0-38221100-1483202721_thumb.jpg

Upraveno uživatelem dan010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mam problem. Dnes jsem zjistil ze PEAL ma hlavni sklad asi kilometr od me kancelare, a ze je strasne jednoduche tam pres den neco objednat a cestou z prace vyzvednout protoze maji otevreno do 19:00. Takze dnes jsem si domu privezl muj oblibeny El Dorado 12yo, a k tomu Centenario Gran Legado 12yo. Budu se muset dost ovladat abych tam nebyl kazdy den a aby mi z vyplaty vubec zbylo na hypo a alimenty :-)

Upraveno uživatelem MadButcher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já jsem si naslepo koupil tenhle rum. Líbila se mně flaška a to, že jsem o něm nikdy neslyšel. Výbuch nadšení. Třešně s vanilkou, nepříliš sladký, no hrozně dobrý pití. Jen nevím, jestli to teda nebude tím, že na sobě pozoruju v poslední době ten mužskej přechod, jsem takovej citlivej a furt bych brečel

 

post-1551-0-90453900-1483395718_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ze Silvestra zajímavý tip na sekt a to Tarapaca Brut.

Byl jsem vzhledem k popisu vzniku trochu skeptický, ale nakonec jsem byl mile překvapený.

Velice příjemný pití za super cenu (v akci z 309,- na 169,-Kč)

Obecně vína od téhle značky a téhle cenové kategorii mě ještě nezklamala ...

 

post-12328-0-38707100-1483435730_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?.som si pre istotu nalial aj Pyrat. Fakt je, ze ten Maderas asi neni az taky zly, Pyrat mi teraz po Maderase nechuti uz vobec :)

 

Edit: hm, Pyrat uz urcite nekupim. Chui mi nejako..nerumovo, ovocne. Maderas mozno dostane sancu, uvidim, ked sa budem blizit ku dnu, prehhodnotim to.

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

 

Romane, brecet budes az tu hromadu krabic celou vypijes. Kolik jsi toho proboha koupil?

To je fotka z berlinskeho rum festivalu z netu. Ja mam jen jednu flasku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?.som si pre istotu nalial aj Pyrat. Fakt je, ze ten Maderas asi neni az taky zly, Pyrat mi teraz po Maderase nechuti uz vobec :)

 

Edit: hm, Pyrat uz urcite nekupim. Chui mi nejako..nerumovo, ovocne. Maderas mozno dostane sancu, uvidim, ked sa budem blizit ku dnu, prehhodnotim to.

Ja to mel podobne. Pyrat mi prisel chutove super, ale po dlouhe dobe experimentu s dalsima lahvema ruznwho piti mi nechutna vubec ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?.som si pre istotu nalial aj Pyrat. Fakt je, ze ten Maderas asi neni az taky zly, Pyrat mi teraz po Maderase nechuti uz vobec :)

 

Edit: hm, Pyrat uz urcite nekupim. Chui mi nejako..nerumovo, ovocne. Maderas mozno dostane sancu, uvidim, ked sa budem blizit ku dnu, prehhodnotim to.

 

 

Ja to mel podobne. Pyrat mi prisel chutove super, ale po dlouhe dobe experimentu s dalsima lahvema ruznwho piti mi nechutna vubec ...

 

Také jsem měl z Pyrata rozpuruplné dojmy a na další láhev to už nevidím. Toho pomeranče je tam pro mne až moc :frusty: 

 

Maderas 5+5 mě naopak chutná pořád a vždy si koupím po dopití další láhev  :)

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem měl z Pyrata rozpuruplné dojmy a na další láhev to už nevidím. Toho pomeranče je tam pro mne až moc :frusty: 

 

Maderas 5+5 mě naopak chutná pořád a vždy si koupím po dopití další láhev  :)

Z Pyrata som uz vypil par flias. Ale musel som ochutnat Maderas aby som pochopil aky je ten Pyrat patok. Maderas asi hodnotim unahlene. Neni to laska na prvy pohlad, ale mozno z toho bude long beautiful friendship. Who knows ? :) Kombo Plantation-Diplomatico by som rad rozsiril do tria niecim, zatial hladam cim.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Pyrata som uz vypil par flias. Ale musel som ochutnat Maderas aby som pochopil aky je ten Pyrat patok. Maderas asi hodnotim unahlene. Neni to laska na prvy pohlad, ale mozno z toho bude long beautiful friendship. Who knows ? :) Kombo Plantation-Diplomatico by som rad rozsiril do tria niecim, zatial hladam cim.

 

 

JJ, jsem na tom přesně stejně jako ty. V rumotéce mám vždy Plantation XO + Diplomatico Exclusiva Reserva + Zacapu 23 a Dos Maderas 5+5.  Na vánoce jsem si koupil Prezidente Marti 23 jako alternativu k Diplolatico a singl cask Plantation Barbados, abych měl i něco "extra".    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...