Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

JJ, jsem na tom přesně stejně jako ty. V rumotéce mám vždy Plantation XO + Diplomatico Exclusiva Reserva + Zacapu 23 a Dos Maderas 5+5.  Na vánoce jsem si koupil Prezidente Marti 23 jako alternativu k Diplolatico a singl cask Plantation Barbados, abych měl i něco "extra".    

Ta Zacapa je super, ale neda sa pochlipkavat cely vecer, na mna je vcelku ostra :) Ale krasa je aj v tom objavovani noveho a vzdy je moznost sa v pripade neuspechu vratit do bezpecneho plantaznickeho diplomatickeho pristavu....:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám se do klubu, u nás (žena se tomu taky věnuje a možná i víc) zatím

1) Plantation 20y

2) Unhiq xo

3) Bucanero Je to sladký jak h...o z nutrie,jávím, ale já to mám moc rád místo zákusku, nebo dortu, prostě sladká tečka.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, že Plantation nás má na špici dost :)

Pyrata jsem dal jen jednu lahev, ale zmizel snad za týden. Zatim ho mam jako dvojku, trojka Zacapa 23yo.

 

Teď se chystam na Puntacana Club Espléndido. Už jste tohle někdo koštoval?

https://shop.rumako.cz/katalog/tip-na-darek/darkove-baleni-rumu/produkt/puntacana-club-esplendido

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepite to chlapi. Akoze - lepsie nez Um, ale vzdy ked si dam poharik rumu tak to potom musim zapit dobrou whisky aby som splachol ten cukor.

Ale vazne - ja mam stale na spici ElDorado 15 kvoli jeho "whiskovosti", z ozaj rumovych Mount Gay 1703 Old Cask. Ale ak uz musim pit rum tak sa celkom da aj lowcost Pampero.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som sa veľmi neodvážil odviazať od whisky a na začiatok a vyskúšanie som zobral Brugal uvidím či bude aj ďalší Rum na zozname ...0331b86e791a55ee0c99fa2a159852bd.jpg

Upraveno uživatelem AKUC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten veru nepoznam. A tusim ho tu ani nikto este nespomenul. Odvaha vykrocit do neznamych vod !

 

Rozporulne recenzie, od "I highly recommend this bottle. For straight shots its great, also its amazing with coke if straight up is not your thing. All around one of my favorites always have a few bottles on deck. Can't beat the price point for the quality around here."

 

az po "Nothing remarkable. Not completely disgusting, but better to avoid it. The best use I found was to cook with."

 

Tak som zvedavy co to povies .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivan_989: zkus eldorado 12yo nebo ron matusalem 15yo

dik, tie som uz skusil...aj milionara, abuelo, gold of mauritius, pampero, diktatorov a tak.

 

Rozmyslam nad Cartavio XO. Sice je to jeden z tych drahsich, ale na obcasne vychutnavanie...netreba to vychlemstat hned cez vikend :)

 

https://www.rumratings.com/brands/778-ron-cartavio-xo

 

Mate niekto skusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem je porovnal a eldorado je o dost sladsi, ale pyrat je proti tomu tlamolep... Docela dobrý rum, a to sem ho chtel po dvou panacich zaradit do "pro navstevy"... Urcite zkus ten matusalem stoji petikilo, jemny a chutove uplne neutralni, rumovy, zadne pridane aroma...

 

Aha, tak pozde

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...