Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

jojo, velmi dobrej, za ty prachy opravdu super poměr cena / kvalita. Brzy se chystám na jejich Le serre nuove (již bez Sangiovese, postaveno výhradně na FR odrůdách, více než rok na barikových sudech), to bude taky fajn zážitek.... (Le Volte je jejich základ, Le serre nuove je další stupeň, dál je Ornellaia a pak úplný vrchol - Masseto).

 

PS: jinak občas narazíme i na pár "vydechlejch mrtvol" i třeba mladších než 2012 za obdobné peníze (cca 600,-). Ale je fakt, že zřídka u vinařství formátu tenuta dell'Ornellaia...

A nebude to tim že se jim pod špunt tostal vzduch, ono to pak tak trochu zmaderizuje a je to jak ocet, takovýhle zralý školený vína většinou vydrží dost let, ale chce to mít k tomu dobrej sklep a flašky vodorovně v regálu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebude to tim že se jim pod špunt tostal vzduch, ono to pak tak trochu zmaderizuje a je to jak ocet, takovýhle zralý školený vína většinou vydrží dost let, ale chce to mít k tomu dobrej sklep a flašky vodorovně v regálu...

Nic takového nemyslím. Některá vína prostě nemají ten potenciál i když už nestojí zrovna málo... Vracíme třeba celé palety..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic takového nemyslím. Některá vína prostě nemají ten potenciál i když už nestojí zrovna málo... Vracíme třeba celé palety..

tak to je potom dost smutný, na takový jsem zatim ještě nenarazil, měl jsem jenom ten špatnej korek, běžně mají takováto školená vína potenciál 4-8 let, některé maj za tyhle prachy potenciál třeba i 15 let, špatně dopadají nerezáci, tak mě potom napadl už jen ten korek:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je únor a tak nepiju nic. Tedy, abychom si rozuměli - dlouhodobě - od roku 2004 - nepiju v únoru kafe. Později jsem k tomu přidal chlast. Jde mi  o to zjisit, jak moc jsem/nejsem zavislej na těchto drogách. První týden je maso... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je únor a tak nepiju nic. Tedy, abychom si rozuměli - dlouhodobě - od roku 2004 - nepiju v únoru kafe. Později jsem k tomu přidal chlast. Jde mi  o to zjisit, jak moc jsem/nejsem zavislej na těchto drogách. První týden je maso... 

a jak to dopadlo? jakej je výsledek?:-DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rachota. Sedmý den - přes den děsná chuť na kafe - hlavně ráno a po obědě. Večer po sportu chuť na pivko. 

 

Už se těším na březen ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxel no úprimne aj pre mňa :) tak tu trošku machrujem lebo mam z toho radosť že som to dokázal :)

 

Edit: ale odkedy nefajčím každú chvíľu si kúpim nejaké boty. Velmi divná reakcia

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja furt nefajcim. Uz 5 mesiacov. To je vacsi vykon jak cely unor nepit. Sa len tak utešujem lebo som si prave nalial rum :)

 

Nekouřím už... počkat, já nikdy nekouřil. Tak to nedokážu srovnat. Ale při ranních abstinenčních příznacích bez koffeinu si na tebe vzpomenu a řeknu si:

"Žádný kafe? To nic není, stále ještě můžu začít kouřit... " 

 

Tak držím palce, ať je furt na nový boty! 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...