Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Pánové, máte nějaký typ na dobre chutící Prosecco?

Nechci, aby to znělo zaujatě, ale toto je fakt moc dobrý, pil jsem jej mnohokrát....

https://vinoteka.dios.cz/prosecco-valdobbiadene-superiore-selezione-oro-docg-extra-dry-la-farra-0-75-l-eanSE002610-skup4Zn1ak1Zn1ak3Zn1ak20.php

 

Jinak bych doporučil španělskou Cavu - je vyráběna sekundární fermentací v láhvi stejně jako Champagne a cena je jak za prosecco, které se dělá metodou charmante... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci, aby to znělo zaujatě, ale toto je fakt moc dobrý, pil jsem jej mnohokrát....

https://vinoteka.dios.cz/prosecco-valdobbiadene-superiore-selezione-oro-docg-extra-dry-la-farra-0-75-l-eanSE002610-skup4Zn1ak1Zn1ak3Zn1ak20.php

 

Jinak bych doporučil španělskou Cavu - je vyráběna sekundární fermentací v láhvi stejně jako Champagne a cena je jak za prosecco, které se dělá metodou charmante... 

Díky. Zkusím oboje, teda spíš koupím :D mám jednu kamarádku, ta si na proseccu ujíždí a zrovna jsem jejím dlužníkem, tak ji překvapím... Mile, doufám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprvé zkoušim brandy. Dal jsem tomu půl flašky na první soud a jo, je to tam. Vynikající!

 

Tímto opět velký dík členovi Wrch, jak za rady, tak posléte za skvělý nákup!

 

Do alkotéky krom rumů přidávám brandy. Jediná dosud jednosměrka tak byla nedávno singlmaltka, tam jsem se ještě nepropil.

 

3e79e49342141acd00b8535a7935922e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprvé zkoušim brandy. Dal jsem tomu půl flašky na první soud a jo, je to tam. Vynikající!

 

Tímto opět velký dík členovi Wrch, jak za rady, tak posléte za skvělý nákup!

 

Do alkotéky krom rumů přidávám brandy. Jediná dosud jednosměrka tak byla nedávno singlmaltka, tam jsem se ještě nepropil.

 

 

Jé, tak to jsem opravdu moc rád, děkuji pěkně   :notworthy:  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...