Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Kecy, čtou to tu nejmíň dva Žufánci, tak by to napsali sami :D

 

Co z toho vyleze uvidíme příští pátek. Třeba to fakt bude stát za hovno. Mám takový ty "bílý broskve" co nejdou do červena.

 

Jak se usmívají z tý bedýnky, nádhera, co?

attachicon.gifScreenshot_20171021-163815.jpg

 

Zdravím,

 

když už se tady zmínilo, že by se k tomu Žufánek vyjádřil sám, tak píši :)

Broskvový destilát opravdu není tak líbivý, jako například meruňkovice. Ovšem když se dívám na fotku ovoce, ze kterého jsi pálil, tak se jedná o netradiční broskev, alespoň ne takovou, jak všichni znáte. Nevím jakou měla barvu dužnina, ale podle barvy oplodí se jedná o tzv. vinohradnickou broskvoň. To znamená, že je to semenáč, který vyrostl z pecky. Těch je opět více druhů a podle toho, jak jsi spokojený s detilátem si myslím, že plody měly růžovo-bílou dužninu = hodně šťavnaté a nesmírně aromatické.

Pecky tohoto ovoce jsou velice ceněné!

Tolik moje domněnky :)

Na zdraví.

 

Jan Žufánek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) tak pecek mám samozřejmě spoustu, co s nimi? Kromě teda pojídání semínek.

Díky za info, dužina je skoro do bílé, lehounce narůžovělá. Mají takovou tuhou,

až kožovitou slupku, ale jak dozrají tak to jsou skvělý.

Do kvasu šly bez pecek, ženským co ji chutnaly tak to strašně chutná, na mně je to dost voňavý.

 

Mimochodem ochutnával jsem o víkendu ze soudků když jsem uklízel sklep a švestky

po 2 letech a po 7 letech v sudu . . . paráda, ty starší budu muset asi stočit nebo

přidat čerstvou pálenku, je to hodně alkoholové, asi moc suchý sklep.

 

 

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím pojídání jader si děláš srandu, že jo ?!

Jádra pecek broskví, meruněk, třešní apod. obsahují Amygdalin - je to látka, která zůstává bezpečně uvnitř pecky. Pokud se pecka poruší - praskne, tak se látka Amygdalin přemění v jed Kyanid !!!!

Pokud sníš cca dvě jadérka, nic se ti nestane. Pokud je ale budeš jíst po hrstech, tak jen na vlastní nebezpečí!

 

Barva ze sudu je krásná.

Upraveno uživatelem Džanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo tip na dobré pálenky, které se dají koupit na E-shopu, popř. v prodejně v Praze?

 

Hledám nějaké suché (ne sladké, popř. infuzované typu Fassbind nebo Baron Hildprant).

 

Znám Žufánka, Sudličkovu nebo ty co pod svojí značkou dodává Bartida (ani nevím, kdo jim to dělá). Ty mi chutnají, ale chtěl bych si rozšířit obzory o další výrobce.

 

Předem díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo tip na dobré pálenky, které se dají koupit na E-shopu, popř. v prodejně v Praze?

Překvapivě Valdemar Grešík (jsem je měl spojený jen s bylinkama, čajíčkama apod). Dělají ještě z odrůdy Konference, ale to není nic zvláštního, Dielova máslovka je voňavější, ale výtečná.

post-38718-0-78179900-1509555532.png

 

On jinak nesodlazované dělá i Hildprandt, ale aspoň hruškovice co jsem měl žádná sláva.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím pojídání jader si děláš srandu, že jo ?!

Jádra pecek broskví, meruněk, třešní apod. obsahují Amygdalin - je to látka, která zůstává bezpečně uvnitř pecky. Pokud se pecka poruší - praskne, tak se látka Amygdalin přemění v jed Kyanid !!!!

Pokud sníš cca dvě jadérka, nic se ti nestane. Pokud je ale budeš jíst po hrstech, tak jen na vlastní nebezpečí!

 

Barva ze sudu je krásná.

 

 

Ne kvanta, to já znám co to může způsobit, ale pár si jich neodpustím ;)

Ještě jich trošku podrcených přidávám do bílkových sušenek, to je na vůni super.

 

 

Čoveče, tady si libuješ nad jedovatýma peckama, o kousek vedle kořeníš jedovatýma houbama...nevím jestli nezměním radiče! :lol2:

 

Jinak otec teď od někoho dostal "rynglovici" a podle vůně teda super! Byl jsem autem, tak jsem jen čuchal...cucat budu v neděli a móc se těším. Obecně ryngle miluju...kompot, marmeláda...a asi si oblíbím i tu pálenku.

A zrovna jsem nakoupil pár litrů malinovice (i slivy samo) od známého z Holešova. Někdy se ta chuť musí trošku hledat, jindy je patrná víc, podle roku, ale obecně to není vůbec špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...