Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

nějaké ěpaňelské červené..

už padly 4 láhve...

fakt dobré

 

BTW k příspěvku Jakubiska

jestli to není příliš eufemistické

1. už ta barva nic moc

2. u ročníku 2001 bych nic jiného než stařinku neočekával

3. ano, je to pitelné, Proti gustu žádný dišputát

4. třísloviny v bílém víně? to je pro mě novinka

 

chlape, už to nehul, nebo nepij ...

nic ve zlým :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, to mi nedošlo, já koukal jako že vté láhvi ještě něco je, a ona je už vyžahlá..

 

 

 a taky mě zmátla ta zmínka o "koňakovém buketu" ..

 

my mistake..sorry

 

to jsou ty 4 láhve španěla...

Upraveno uživatelem brett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4. třísloviny v bílém víně? to je pro mě novinka

 

chlape, už to nehul, nebo nepij ...

nic ve zlým :-)

Tech novinek (Andre...)je pro tebe opravdu vice. A ano trisloviny/taniny jsou v kazdem vine tedy i v bilem.

V bilem nejsou tak vyrazne protoze se hrozny bileho maceruji kratsi dobu a take cervene hrozny maji taniny ve slupce a peckach ve vetsi mire, ale jsou tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to. Blanc de Noirs. Chutnal jsem bily zwiegeltrebe, coz je v podstate stejna odruda. Ale je to spis zajimavost

Romane, myslim ze to nejde (ale muzu se plest...jsem jen vin.amater) Toto Andre je vyslechtene na Morave z Frankovky a Svatovavrince. Z toho bile neudelas :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

 

Romane, myslim ze to nejde (ale muzu se plest...jsem jen vin.amater) Toto Andre je vyslechtene na Morave z Frankovky a Svatovavrince. Z toho bile neudelas :-)

Zwiegelt a Andre. Zweigeltrebe je modra rakouska odruda vyslechtena ze stejneho zakladu jako andre. Andre byla udajne odpoved moravskych vinaru, protoze dr. Zweigelt byl sprahnuty po anslussu Rakouska s fasistickymi urady. Po 2. sv. valce jeho kariera konci. Cervena vina jsou cervena, protoze barvivo obsahuje slupka. Tzv. Klaret je ruzove vino z modrych hroznu. Blanc de noirs je bile vino z modre odrudy. Dela se to hlavne u sektu, ale jde to i u tichych vin. Tady mas bily cabernet sauvignon https://restauracie.etrend.sk/restauracie-vino/tiche-blanc-de-noirs-z-vinosadov.html Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...