Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

U pampera je šikovnej pytlík na drobný, a přijde mi že bude asi podobně drahej jak obsah...

 

Jinak dík bucanero i legendario má ráda ségra tak jí koupím ten cubaney elixir a bude přes vánoce klid... Má to špunt? To hned dodá rumu lepší pocit takový to mlasknuti... :D

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si po dlouhé době koupil angostoru bitter a dnes jel old fashioned, dnes jsem míchal postupně z Ron Barcelo imperial - doporučuji sladši a moc příjemný rum se super value/money, chivas regal, depaz- můj nový oblíbenec mezi rumy, talisker.

Vše dobrý:-) ještě musím koupit anniversario s tím to mám vyloženě rád.

Jinak poslední dobou piju téměř jen vína. A mám několik tipů :

1. Sklenička dělá strašný rozdíl v chuti (u některých vín i 50%), asi nejlepší na bílé a lehké červené je zalto universal (ovšem stojí cca 900/kus).

2. Pokud nechcete dát tolik za Zalto super alternativa je tohle : http://www.1er.cz/Product/1017545/Premier-Wines---Spirits--Sklenicka-Ryzlink

Já mám 2x zalto a pokud pijeme víc, tak používám právě 1er.

3. A ať zase neotravuju, tak jeden tip na víno. Tohle je skvělý sauvignon (má nejoblíbenější odrůda) https://alifea.cz/cenik/francie_loire_domaine-joel-delaunay_bila.html

4.ok a ještě, pokud chcete do sklípku silné doporučuji vinařství Vaďura.

5. Moc mě baví sk vinařství triticum

6. Pokud kupujete vinotéku, kupte rovnou na aspoň 100 lahví, hrozně rychle to mizí:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som minuly tyzden vypalil svoju oficialne prvu palenku (ako ze zo svojej zahrady). No a na to jak som na ten kvas a jeho pripravu drbal to dopadlo celkom dobre, az necakane.

JJ pred lety kdy se take merunka urodila jsem se s tim drbal, meril a byla vyborna, letos jsem si zlomil kotnik a tak to jen lezelo ve sklepe a hlidal se jen kolac a nakonec to dopadlo taky dobre. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...