Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Houlyšit, von už i chlast dokáže bejt investiční... :D

Nejni lepší to lemtat, než se na tom snažit zarobit? (řečnická)

 

Do tý dnešní sauny sem křápnul jedno neinvestiční prosecco od místního znalce.

Tímto děkuji, je to velmi pitné!

 

0c25601e5a3f436b45d531e398e2dc1f.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Roland Sands: co o tom, whisky velmi dobra, alr velmi dufam ze sa ti rosil objektiv, a nie ze bola v chladnicke...

Byla + sklenička přes noc v mrazáku. Celý den jsem v +35°C takže jsem potřeboval vychladnout... Každému podle chuti ;). Navíc byla v akci.

post-32685-0-93395500-1560449421_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme kazdemu podla chuti. Ak ti neprekaza ze za 45? mas chut ktora neprevysuje 10? whisky (nechytat za slovo) tak je vsetko ok. Ide o to ze schladenim sa chut aj vona radikalne obmedzi.

S ladom sa whisky nepije, pri izbovej teplote vzdy. Voda je vecou konkretnej whisky, som ale nazoru ze 1 kvapka vody kazdej whisky prospeje. Niektorej aj omnoho viac.

Peace. Whisky je to vyborna ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme kazdemu podla chuti. Ak ti neprekaza ze za 45? mas chut ktora neprevysuje 10? whisky (nechytat za slovo) tak je vsetko ok. Ide o to ze schladenim sa chut aj vona radikalne obmedzi.

S ladom sa whisky nepije, pri izbovej teplote vzdy. Voda je vecou konkretnej whisky, som ale nazoru ze 1 kvapka vody kazdej whisky prospeje. Niektorej aj omnoho viac.

Peace. Whisky je to vyborna ;).

 

Jak je to s tou pokojovou teplotou - jakože kolik je tak ideál? Už tu dneska mám 26 C a příjde mi to teplý :D (a z lednice to pít nehodlám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jak je to s tou pokojovou teplotou - jakože kolik je tak ideál? Už tu dneska mám 26 C a příjde mi to teplý :D (a z lednice to pít nehodlám)

Tazko povedat, asi uz bude zalezat aj na teplote okolia, ale povedal by som ze 26 je uplne ok. Ak mam whisky bezne izbovej teploty (cize tak 22°?) tak ju este v rukach zahrievam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tudle sem šel kolem malé vinotéky v garážích OC Nový Smíchov. Blesklo mi.. vemeš si stáčený večer do volátka. Dobrej nápad. Byl tam majitel a zrovinka vyndaval tydle flašky do regálu. Ucejtil kafku a taky že jo ? za 5min. jsem odcházel s timhle v ruce, vo pětikilo lehčí a samo bez stáčenýho ; nejsem rokafeler.

 

No a světě div se, je to docela dobrý. Nejdřív na pikovteřinu sladkost, potom nastoupí suché tóny a nakonec je to už hodně trpké.

 

309d35391074bfa5c9878a19a14e7ebd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Letní bourbonovy úklid. Něco je otevřené už moc dlouho, u něčeho si konečně potřebuju udělat názor a něco z toho prostě s gustem vychlastam.

 

Je jinak blbý, že Suntory zdá se fakt omezuje dostupnost fajnovejsich věci, takže Booker's a Knob Creek si budu asi ještě trochu sušit.

 

 

a0e97c5f706ee1e4dc4be205b8081938.jpg

 

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...