Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Tchyně říkala to samé, tchán (který mě tím zásobuje) opakovaně tvrdí, že do kafe, do čaje a s kolou v přiměřeném množství se to dá. :D Musím souhlasit s tchánem, dal jsem si to do kafe a nebylo to špatné. Čaj nepiju, takže nedovedu posoudit. A s kolou se to taky dá. ... Jenom se tam toho musí dávat míň, než obvykle. ... Ale žádná mňamka to tedy není. :D Ale zase je to dobrý urychlovač. Počítám, že dneska budu spát jako Šípková Růženka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Stroh mi celkem chutnal, k tomuhle jsem se ještě nedostal, ale už TatraTea 72% - zbojnický,  je slušná síla 😄

Slzy v očích a oheň v hrdle mi ale vyvolal pytlík s 50 gramy lihu, který pro rusáky na Sibiř vyráběl mimo jiných i lihovar Zlíchov. Dostali jsme krabici s kilem lihu, když rusáci z Milovic odváželi jeden z posledních vlaků. Procenta nevím, zapil jsem litrem vody na ex a doufal, že to přežiju ☠️

Na " rychlou smrt " doporučuji Absinth Calavera Verde - pelyněk s touhle " lihovou " náloží je ………………………………………………………. :taz:

obrázek je z netu, od jisté doby Absinth nepiji 😄

absenta-calavera-verde-70-cl.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Absintem už nikdy nechci mít nic společného. A to jsem staré čuně, co vypije skoro cokoliv. :D V mládí jsme to popíjeli po rockových klubech s pocitem, že jsme strašný drsoni. Asi jsme nebyli, ale s jistotou to tvrdit nemůžu, z let 1991-2000 si totiž nepamatuju skoro nic a nemalou zásluhu na tom má právě Absint. Výhoda je, že co si nepamatuju, to se nestalo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, KurtCz napsal:

S Absintem už nikdy nechci mít nic společného. A to jsem staré čuně, co vypije skoro cokoliv. :D V mládí jsme to popíjeli po rockových klubech s pocitem, že jsme strašný drsoni. Asi jsme nebyli, ale s jistotou to tvrdit nemůžu, z let 1991-2000 si totiž nepamatuju skoro nic a nemalou zásluhu na tom má právě Absint. Výhoda je, že co si nepamatuju, to se nestalo. :D

jojo, pelyněk je svině , ne nadarmo je ve Francii zakázaný 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježímarjájosefe, ještě Francie do toho, to Ti pěkně děkuju. Vzpomínky se vrací. K Absintu jsme zásadně kouřili Gitanesky. Bez filtru, samozřejmě. A to celkovému stavu den poté moc nepřidalo. Ani nevím, jestli "Džitanesky" taky nejsou na indexu a už se nesmí prodávat. Už jsem neviděl, ani nepamatuju, ale zase se po nich nijak zvlášť nepídím. :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Děkuji za uznání. :D A ty Gitanesky se ještě dají normálně koupit? Teď jsem to zkoušel najít na netu a nikde se to neprodává. :( Ne, že bych po nich nějak extra toužil, ale napadla mě kacířská myšlenka uspořádat pro staré kamarády "retro" párty se zvětralým pivem, extra tvrdým alkoholem a extra v krku škrábavým tabákem. Abychom si uvědomili, jaké štěstí máme, že ještě nejsme ve starém železe. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. :) ... Článek jsem přečetl a jsem rád, že začínám mít pěkně nakuleno. Třeba Lucky Strike jsou moje oblíbené. Pravda, posledních pár let je  kupuju v tvrdý krabce. Ale vzpomínám si, že jsem kdysi jsem je kupoval bez filtru v krabce z papíru. Tak nevím, jestli se ještě dělají. Případně dělají, ale v EU se nesmí prodávat. ... Fakt Tě nemám rád, rozdráváš staré vzpomínky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...