Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Měl jsem tento Rybízák minulý týden. Připomínka černého rybízu je tady opravdu příjemná. Nesedla mi jen míra doslazení. Přijde mně, že je tam toho cukru už trochu moc. A zrovna ten cukr ani není uvedený na etiketě, přitom v rámci webové prezentace jej vypisují: "černý rybíz min. 30 %, voda, cukr, siřičitany, sorban draselný"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, walter10 napsal:

Měl jsem tento Rybízák minulý týden. Připomínka černého rybízu je tady opravdu příjemná. Nesedla mi jen míra doslazení. Přijde mně, že je tam toho cukru už trochu moc. A zrovna ten cukr ani není uvedený na etiketě, přitom v rámci webové prezentace jej vypisují: "černý rybíz min. 30 %, voda, cukr, siřičitany, sorban draselný"

Jo, sladký je to moc 😞 Ale vůně, vůně je velmi intenzivní a chuťově by to strčilo do kapsy leckterý sirup či juice 😄 Dostal jsem ho od kamaráda, protože jsme nějak plkali o tom, co se pilo v mládí, koupit bych to nekoupil. Nicméně, pít po kalíšku, jako dezertní víno :_D

Velkým kladem je, že na rozdíl od jiných moků, vydávajících se za víno, mne nenutilo hrábnout do misky s brambůrky 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

El Dorado 12 yo je ovšem sladký rum. I když ještě rozumně sladký. Z těch dostupnějších je možná nepatrně sladší (?) Plantation Grande Reserve, popřípadě Arcane Delicatissime. Ale Arcane je vůní i chutí krapet svébytnější kousek. Abuelo 12 yo asi nebude sladší, ale jako kvalitativní varianta, nad kterou lze uvažovat, je myslitelný. Bílý rum máš rád, nebo jej chceš ochutnat či někomu darovat? Ono mezi bílými rumy toho moc zajímavého není. Abys nebyl zklamaný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli lepihub, tak Don Papa (o chlup dražší), přip. spomínané Bumbu

 

Jinak k věci, teď dopíjím vzorek English Harbour Port Cask, 46%, který zařadím na To-Buy-List k Hampdenu... takové hezké pití, vstupní brana k nedoslazovaným rumům. Foursquare 2008 je na mě zatím docela šleha ... ale i k tomu se dá propít 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...