Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, KurtCz napsal:

A jaký je chutově, ten Profesor? Jestli je nasládlý, tak ho taky zkusím, až na něj někde narazím.   ....   Já dneska vsadil na jistotu. :)

DON.jpg

Je nasladlej, tak ho testni....teď v akci v Bille a Albertu.... asi až do konce roku.

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Irwinek napsal:

Máte někdo ponětí o tomhle? Nejsilnější co jsem zatím pil, byl líh v sáčkách po 50 gramech, co fasují rusáci na Sibiři - procenta neznám, ale vyžahl jsem po tom litr vody na ex. Vyráběli to pro ně v lihovaru v Modřanech.

Tohle vypadá zajímavějc 

 

Na koleji všcht jsme pili "laboratorní" líh, taky cca 96%... Ředili jsme to džusem, stav parádní, kocovina prakticky žádná... Takže bych se toho nebál :)

Ve Zlatým stromu sem si kdysi dal dvakrát zasebou "Turbo", Stroh 80% a zapíjel to kyblíkem... Pak sem si na dvě hodinky ustlal v boxu :D

Pak mám doma Absint 90%, dávám to po malých štamprlách zvědavým návštěvníků... Překvapivě je to pitelný, bylinkový... Ale taky to leze nenápadně do hlavy :)

https://www.absinth-shop.cz/?36,hills-absinth-suicide-strong-89-9-0-5l

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lion napsal:

Na koleji všcht jsme pili "laboratorní" líh, taky cca 96%... Ředili jsme to džusem, stav parádní, kocovina prakticky žádná... Takže bych se toho nebál :)

Ve Zlatým stromu sem si kdysi dal dvakrát zasebou "Turbo", Stroh 80% a zapíjel to kyblíkem... Pak sem si na dvě hodinky ustlal v boxu :D

Pak mám doma Absint 90%, dávám to po malých štamprlách zvědavým návštěvníků... Překvapivě je to pitelný, bylinkový... Ale taky to leze nenápadně do hlavy :)

https://www.absinth-shop.cz/?36,hills-absinth-suicide-strong-89-9-0-5l

 

 

 

jo, tak ten znám z patologie, zapíjeli jsme ho vodou s cukrem z kompotovky, ten ruskej z pytlíku byl silnější. Absinth je zrádná svině 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem co su niektori ludia tak fascinovani percentami. Moj tato napr neveri na priplatok za nariedenie na konci a tak hockedy privezie z palenice aj 66-68 a hlava z toho teda neboli, ale to ani ked sa to nariedi na 50 ale pije sa to nariedene omnoho prijemnejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o fascinaci procenty 😞  To je , no jak bych to, prostě - neochutnáš - nevíš 😄

Nojo, jenže když pálenku z ovoce přeženeš, ovoce jde do háje a zůstane je ten líh, to je na prd. Když vypálíš na 50, ta chuť ovoce tam bude lepší, než když to dáš na 66 a naředíš. Takovou slivovici, jakou dělali starý dědci málem v lavorech, takovou Ti dneska moc lidí neudělá ani v superpalírně. Ono je to tedy i tím, že švestky, co tu rostly třeba po válce, tak už tu nejsou 😞

To obilí, no tam je to spíš o jemnosti, než o nějaké chuti - tedy co se vodek týče. Pamětníci Ti potvrdí - v NDR dělávali Kristal vodku - byla taková " hrubá ", ale nechala se pít i " teplá ". Dej si takovou Belugu za pokojové teploty 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodkam som sa sustavejsue venoval len behom pobytu v RU kde som nemal pristup ku svojim domacim zdrojom inak palenky z obchodu takmer nepijem. No a musim povedat ze na nejaku vyslovene zlu som tam hadam ani nenarazil. Ale samozrejme vyssia cena zdaleka nie je zarukou lepsej chuti ... zrovna u vodky v ziadnom pripade. V mojom osobnom degustacnom rebricku najlepsi pomer cena/chut dosiahla vodka Car ktora sa za zlomok ceny v pohode mohla rovnat napr so striebornou standardkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...