Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Irwinek: i ta tráva byla zelenější... Znám pár paličů a většinou se to nedá pít... Jedni se u toho ožerou a zapomenou, druzí zas honí litry a nezavřou včas, někteří se s tím vůbec neseroi, pochytají co jde v pálenici do kanálu, cukr a kvasíme znova... 

A ten co to dělá pořádně se s tím sere dva dny i když má plyn a termostat a míchání aby se to nepřipalivalo, protože má kotel 100l... Ale uznávám že to jde...

Pokrok nezastavíš... Na současnou pálenici ti nadneseně stačí 3 věci... Otevřít kohout číslo 1 když to zapípá a zavřít kohout číslo 2 když to opět zapípá, no a třetí věc je opsat čísla pro celníky... A 800l máš za tři hodiny s konstantním výsledkem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lion napsal:

Irwinek: i ta tráva byla zelenější... Znám pár paličů a většinou se to nedá pít... Jedni se u toho ožerou a zapomenou, druzí zas honí litry a nezavřou včas, někteří se s tím vůbec neseroi, pochytají co jde v pálenici do kanálu, cukr a kvasíme znova... 

A ten co to dělá pořádně se s tím sere dva dny i když má plyn a termostat a míchání aby se to nepřipalivalo, protože má kotel 100l... Ale uznávám že to jde...

Pokrok nezastavíš... Na současnou pálenici ti nadneseně stačí 3 věci... Otevřít kohout číslo 1 když to zapípá a zavřít kohout číslo 2 když to opět zapípá, no a třetí věc je opsat čísla pro celníky... A 800l máš za tři hodiny s konstantním výsledkem ;)

😄 no ale třeba původní odrůdy švestek jsou fakt v háji, dědek pálil z Mirabelek, ze Špendlíků nebo ze Slivoní - po těch konkrétně snad zbyl jen název 😞 Teď jsou hodně Durancie, maj větší plody ale ne tak lahodné, pak různé pološvestky,.....

Jo, to je bohužel pravda 😞 v okolí Hluku, Dolního Němčí a Starého Města dřív pálíval kde kdo, teď je palírna v Boršově - sice profi, ale..... A kvas? no tak to  je taky věda sama o sobě - jednodruhovej, s peckama, bez pecek, s peckou z něčeho jinýho,...….

Když jsem přivezl 20 let starou slivku do Hluku, dědci řekli, že tohle už nikdo neudělá 😞 Jdeš v kopcích nad Vizovicemi - Mekkou slivovic, a švestky se válejí pod stromy, nikdo to nesbírá a pak si koupíš lihovici s trestí - prej podle EU - to se na to můžu krajcvajc 😞

Správná slivka se šťávou z cibule a s medem Tě z nachlazení dostane skoro do rána, po lihovici se tak akorát po....

Já osobně mám rád hruškovici - taky věda - dělávala se z " kameňáček ", pak se někde objevily máslovky a ta trpká chuť ustoupila jemnosti, ale nemůžu říct, že by to nebylo ku prospěchu.

Teď se prý zase začíná pálit víc doma - nechci vidět, kolik bude výbuchů, požárů, a slepých 😞

Pokrok - no občas by si ho mohli strčit …...

800 l slivky? Dědek dělával tak okolo 150-ti litrů - vlastní spotřeba + pár známých, třeba pro doktora, nebo tak. Když bylo pradědovi 90, vykopal demižonek, co jeho táta vypálil, když se narodil - odlil láhev ( tak něco přes půl litru ) a prý zas až u stovky - nedožil se jí 😞  dědci a ještě táta se strýcem si libovali, taky jsem dostal stopičku, ale já už žádný větší rozdíl nepoznal - prej na to nemám hubu 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S domacim palenim je sranie, ktore pokial nie si nezamestnana socka, alebo dochodca ktory nema do coho pichnut, tak Ti casovo proste nestoji za to. Normalne vozit do statnej pokial toho nemas stovky litrov, tak to v pohode uplatis a ak aj mas tak s papierom zo statnej lahko cast popredas na bazosi a zarobis si na dalsie kolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cali to shrnul přesně... Jinak já neprodávám, max.kamarád chce tu a tam hrušku, tak mu dám litr za 300,-... Je nás dost a vesnice... Letos sem napálil z hrušek 70 l, jablek 60l... Loni s bídou 40l jablek, prostě se neurodilo... No a když se urodí tak to prostě vypálím... Velký demizony nemám, max. 20l a nejradši 5l od italského vína :D

Někteří si ťukají na hlavu, 150l? Se v tom koupeš?? Ne, ono to nežere a nezkazí se to... Btw. Dobrý skladování je kastl s pivníma flaškama a plastový zátky co používají vinaři... Jeden kastl je 10l, stohovatelný a vrátný :)))

Miravelky, hrušky, švestky, jablka... Všechno teče ;)

E: jinak kamarád říká... To je statistika... Když si dám každý den, s mojou štamprlu slivovice, to máš decku... To je za rok 36 litrů!!!!

E2: A jezdím do pálenice, kde mají kotel 500l a druhej 300l... Takže je to fakt rychlý...

 

 

IMG_20200828_184530_copy_600x800.jpg

Screenshot_20201226_121219_com.facebook.katana~2_copy_800x382.jpg

IMG_20200828_163713_copy_600x800.jpg

IMG_20200828_163700~2_copy_768x829.jpg

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ragu napsal:
Přemýšlím že bych zkusil nějaký rumy.

Co doporučujete třeba v kategoriích okolo 500, 1000, 2000 a víc? Spíš něco sladšího.


~500kč: Legendario 7yo, Pyrat (lehce nad)
~1000kč: Dzama Noire Cuvée (viz. post pod tvým), Puntacana Esplendido 12yo, Gold od Mauritius, Zacapa 23yo
~2000kč: A.H. Riise Non Plus Ultra

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela zklamání,aspoň manželce chutná(donpapa). Pil jsem lepší ukrajinské "koňaky".Jdu se dát slivku(dřív jsem to moc nepil ale teď oceňuju ovocnou chuť, čistotu a akci -alkohol.) Dobrá pálenice je k nezaplacení (třeba se postará aj o kvas a vypálí ho 80 l z jedné hrušky.)O kořalce samodomo mě nepřesvědčí nikdo (tzv.třůchlapové, čopací) a pálit bezový květ nebo kompoty bych se vys.al.cc563f08ea0887f19945208b9254a83a.jpgdd44f576258159415f99b67031f50b4b.jpg

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 12. 2020 v 10:08, ragu napsal:

Přemýšlím že bych zkusil nějaký rumy.

Co doporučujete třeba v kategoriích okolo 500, 1000, 2000 a víc? Spíš něco sladšího.

 

Doporučil bych Ti Sérum Elixir, není to tak úplně RUM, jelikož nemá požadovaná %. Mají ho v Albertu Hypermarket za 599,- v akci. Více info zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...