Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Bert napsal:

Včera ráno jsem tak nějak tušil, že večer nebudu stíhat. Raději jsem tedy občerstvení pro Jagmana s Kamilem přichystal s předstihem.

IMG_20210122_082004_copy_1000x563.jpg

Netříští se Ti v tom prostoru zvuk? Sklo, plovoučka, kov,.... málo tlumící hmoty, a přitom jsi třeba reprákům věnoval podložky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za doporučení. Určitě tedy zkusím jak Gold, tak Blue. :) Plantation není tak hroznej, dneska ho mám poprvé a jde to, vůni, chuť i ocas má vyrovnaný. Až mě to překvapilo. Včera jsem měl Malteco a to bylo horší, vonělo pěkně, při napití mě koplo, na závěr se uklidnilo a pěkně nasládle skončilo. .... Mimo téma: střídmé večerní popíjení rumu se ukázalo jako prima test na COVID, každý večer si usrknu sklenku, dvě, nebo tři a hned vím, že mám čuch i chuť v pořádku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, KurtCz napsal:

Dej pak vědět, jaký byl. Mám ho v merku, tak jestli ho mám prubnout.

Já dneska Plantation ..... .

pl2.jpg

Určitě Blue Mauritius Gold doporučuju, je fakt výbornej. Je trošku sladší, ale zas ne tolik jako třeba Don Papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Janotero napsal:

Zkoušel někdo Zacapa Edición Negra? 

Fotku jsem ukradl z Alkohouse.cz

 

Vybírám co zkusit dalšího a našel jsem tuhle recenzi, asi bych ho prubnul...

https://www.rumrock.cz/recenze-zacapa-edicion-negra/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vorel napsal:

Určitě Blue Mauritius Gold doporučuju, je fakt výbornej. Je trošku sladší, ale zas ne tolik jako třeba Don Papa.

Díky za info. Přesně to hledám něco trošku sladšího, ale míň než Don Papa. Takže do něj půjdu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes Suntory Gold z 80. let po dědovi. Sice je to jen "obyčejný" japonský NAS blend, ale stejně je fascinující sledovat, jak se po několika dekádách v lahvi po nalití mění její charakter a temperament.

K tomu jsem samozřejmě musel zvolit Seamastery z raných sedmdesátek, taktéž zděděné.

Díky, dědo ;)

IMG_20210201_210057_747.jpg

Upraveno uživatelem just_a_wee_dram
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...