Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

dnes si dám jenom jedno a musím jít spát :crybaby:

 

Proc jen jedno? Sice je to triplak, ale chlap jako Ty by mel zvladnout aspon tri :D

 

Jinak ja dnes budu pit Pardala, v Albertu ho meli v akci za 6.90,- Tak jsem si vzal deset kousku :thumbsup_anim: No a az dojde, chladi se mi pan Becher se Schwepssem. :wine:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
Proc jen jedno? Sice je to triplak, ale chlap jako Ty by mel zvladnout aspon tri :D

 

Jinak ja dnes budu pit Pardala, v Albertu ho meli v akci za 6.90,- Tak jsem si vzal deset kousku :thumbsup_anim: No a az dojde, chladi se mi pan Becher se Schwepssem. :wine:

vyvolal jsi mi chutě na ledovou becherovku s ledovým tonicem - bohužel nemám, tak jsem zahnal chutě tabascem :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Nastejno ne, za ten náklad bych měl jen polovinu mých OP.

No vidíš, není to nespravedlivý? Hodinky dělají radost jen tobě a ten náklad udělá spoustě lidí hodně radosti a ještě k tomu za půlku.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hammer_Time
No vidíš, není to nespravedlivý? Hodinky dělají radost jen tobě a ten náklad udělá spoustě lidí hodně radosti a ještě k tomu za půlku.:D

:D :D

Nespravedlivý to možná trošku je, ale já zase z těch hodinek budu mít radost déle. :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, safír z bombaje (pokud dobře vidim) by mi radost udělal. Bída, že je tam jen jeden.

 

edit: Já si teď dopřávám takovou banánovou šílenost. Barvu a konzistenci to má jako likér nebo bonbónová náplň, ale má to 30%.

Je to fakt zrůdnost, ale mohlo by to bejt dobrý do weissbieru.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hammer_Time
Jo, safír z bombaje (pokud dobře vidim) by mi radost udělal. Bída, že je tam jen jeden.

Když dáš vědět, že k nám přijedeš... naděláme dostatečné zásoby :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hammer_Time
no jo, ale když to dáš na regál tak prodáš jednoho panáka za rok (cena)

Pokud k nám přijede bandicoot tak bychom mohli prodat víc než 1 panáka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO: to je divný, v gastrostelle maj litrovku asi za 450 nebo tak nějak, to neni moc

 

Hammer: bejvaly časy patnácti piv, dneska dám jen tři, maximálně pět, ale pak tam loupnu deset kousků bombaye s tonikem. Na rozdíl od piv se pak ráno můžu hejbat.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...