Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Není to asi nejlepší kombinace, ale mám to za odměnu při Vánočním úklidu 🥃

Ardberg Single Malt 10Y, krásně voní kouřem!

IMG_20211218_195938.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 12. 2021 v 12:17, African napsal:

Dorazili vitamíny :D Kdyby měl náhodou někdo chuť na šišky, tak jsem je objevil tady.

https://rakouskepotraviny.cz/Palenky-likery-whisky/Palenky/Limbova-palenka-Zirbenzauber-Bauer-1L

 

Afri, maj tu šiškovici i někde v běžné síti ? Spar, Billa,... nebo se musí někam do obchodu s chlastem ?  Si říkám že bych to dovezl jako suvenýr, začína mě to docela zajímat 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, honzyk napsal:

Afri, maj tu šiškovici i někde v běžné síti ? Spar, Billa,... nebo se musí někam do obchodu s chlastem ?  Si říkám že bych to dovezl jako suvenýr, začína mě to docela zajímat 🙂 

Do obchodu s chlastem, v obchodním řetězci jsem to ještě neviděl. Anebo domácí, pálí to tam doma kde kdo, jak u nás slivku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako pivo s medem. Je to cítit, ta sladkost medu, ale i hořkost piva. Dát si na chuť určitě jo...je to změna. Jasně, není to na to, aby se jich polklo 10. Ale za mě dobrý. 

V kaufu tohle neměli, koupil jsem multipack v Tescu...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Marfael napsal:

Nachystano…

Pampero za me nic moc, takove moc stiplave, vyrazne…

Malteco vynikajici

Pyrata budu mit prvne, jsem zvedavy. 

Mam radeji jemnejsi, do sladka tvorene rumy. 

3CB325D2-BDDE-44C3-A012-7A1D64C7A1FC.jpeg

Tak v tom případě ti Pyrat bude chutnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvou měsících jsem stočil domácí cider. Vůně navinule jablečná a chuť....jak to popsat, lehce nakyslá/jabka a suchá až hořká a dochuť ovocná.Jen zkvašené jabka.Jsem docela nadšený dělal jsem to poprvé a doufám že zítřek bude bez následků b822316b301857bdbf7748276dc09520.jpg

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nachystano…
Pampero za me nic moc, takove moc stiplave, vyrazne…
Malteco vynikajici
Pyrata budu mit prvne, jsem zvedavy. 
Mam radeji jemnejsi, do sladka tvorene rumy. 
3CB325D2-BDDE-44C3-A012-7A1D64C7A1FC.thumb.jpeg.bd5eda77f827efc9cf2a5b140b1f31b8.jpeg
Mě zas Pampero chutná víc jak ... třeba DonPapa ale v rumech nemám odpité.Cim jsem starší tím víc mě bere slivovice (ale ne na ožrání ale pro ten jednoduchý efekt čistoty chutě a vůně.)1f690abd380b4800c7d566aa95ef3666.jpg

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mě u těch destilátů všeobecně vadí ten přidaný cukr všeobecně. Na poslední akci mi nejvíc chutnal Millonario 10  https://www.warehouse1.cz/cs/millonario-10-aniversario-reserva-box?gclid=EAIaIQobChMIjZSEw7aJ9QIVhPhRCh0ViADeEAQYAiABEgLCY_D_BwE   a ten chutnal i ženě ,ačkoliv ani Republica či Heffron jí nechutnají. Díky Radku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, bohus76 napsal:

Poslední dobou mě u těch destilátů všeobecně vadí ten přidaný cukr všeobecně. Na poslední akci mi nejvíc chutnal Millonario 10  https://www.warehouse1.cz/cs/millonario-10-aniversario-reserva-box?gclid=EAIaIQobChMIjZSEw7aJ9QIVhPhRCh0ViADeEAQYAiABEgLCY_D_BwE   a ten chutnal i ženě ,ačkoliv ani Republica či Heffron jí nechutnají. Díky Radku.

Heffron a republika jsou asi ty nejvetsi močky co znám.

a millionario je skvelej peruanskej rum:)

Upraveno uživatelem vwtyp11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...