Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Darkovej chlast (hlavne rumy), tj. baleni se sklenickama atd., je ode dneska v Bille v slusny novorocni akci, jakk loni. Bohuzel uz dost probrano. Zeleny Diplomatico za 599 Kc je uz fuc,  nicmene maji jeste za stejnku cenu Mantuano (to v oranz. tubě), aj. Sleva je i na levnejsi kousky jako rum republika, vodku atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z destilátů mám rád rum (Barbados, Jamajka, Martinik) a slivovici, tak teď zkouším něco nového. A je to moc dobré :-).
IMG_20220112_191037-01.thumb.jpeg.41e2951c56cfc078110b0fbe1a0af91d.jpeg
Popiš trochu, někdy a někde jsem četl nebo slyšel že je to výborná brandy.Voni to hrozinkama a medem a chutná to jemně a hrejivě

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Nick06 napsal:

Popiš trochu, někdy a někde jsem četl nebo slyšel že je to výborná brandy.Voni to hrozinkama a medem a chutná to jemně a hrejivěemoji38.png

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
 

Měl jsem jen jednu skleničku, ale to, cos popsal, tak sedí 🙂. Až si dám někdy další, napíšu 😁.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, pepyczek napsal:

Z destilátů mám rád rum (Barbados, Jamajka, Martinik) a slivovici, tak teď zkouším něco nového. A je to moc dobré :-).

IMG_20220112_191037-01.jpeg

Tak tohle jsem pil naposledy před 10 - ti lety - úžasná záležitost, byť někteří měli problémy se zemí původu 😞

u nás včera takto

 

20220102_152425.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Irwinek napsal:

Tak tohle jsem pil naposledy před 10 - ti lety - úžasná záležitost, byť někteří měli problémy se zemí původu 😞

u nás včera takto

 

20220102_152425.jpg

Hmm, vedel by si porovnať s "obyčajným" 6 ročným? Tiež vôňa nadchne, ale chuť je taký priemer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Irwinek

Proč někomu vadilo, že to je z Arménie?

Demon's Share neznám, resp. jsem nepil.

Jestli máš rád nedoslazované rumy, doporučím něco s podobným názvem: Duppy Share, je to blend rumů z Jamajky (palírna Worthy Park) a Barbadosu (Foursquare) :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, huno napsal:

Hmm, vedel by si porovnať s "obyčajným" 6 ročným? Tiež vôňa nadchne, ale chuť je taký priemer?

Promiň, ale 6-ti lety jsem nepil, takže porovnat nedokážu. 

před 3 hodinami, pepyczek napsal:

@Irwinek

Proč někomu vadilo, že to je z Arménie?

Demon's Share neznám, resp. jsem nepil.

Jestli máš rád nedoslazované rumy, doporučím něco s podobným názvem: Duppy Share, je to blend rumů z Jamajky (palírna Worthy Park) a Barbadosu (Foursquare) :-).

Tak někdo se prostě nedokáže přenést přes to, že to ze " západu " není vždy nejlepší  🙂

Přiznám se, že k němu mám rád klobasky, hrušky sice miluji, ale tady jsou cítit jen okrajově, převládá chuť perníku. Za ochutnání určitě stojí. 

Diky, porozhlednu se po něm 🙂

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Irwinek napsal:

Tak někdo se prostě nedokáže přenést přes to, že to ze " západu " není vždy nejlepš

Kdysi, v roce 1901, byli i na soutěži v Paříži překvapeni původem a degustátoři dali svolení značce používat označení cognac. Přestože nepochází z této francouzské oblasti. Taky si raději dám Ararat než Noy. I když pochází ze stejné líhně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...