Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, vwtyp11 napsal:

Demons share, možná už jsem to psal, není rum😀

dochucenr, doslazene “něco” jako když griotku smichas s plachtetnici

No já nevím, sladký tedy rozhodně moc není a co jsem koukal, tak všude je víceméně uvedeno tohle :

Určitě jste již někdy slyšeli pojem Angel’s Share neboli andělská daň, a to v souvislosti s podílem destilátu, který se ztratí odpařováním během zrání v sudu. Možná jste také slyšeli, že si andělé tento podíl nechávají pro sebe a zbytek nechávají démonům. Zatímco andělé ale pití moc neholdují, démoni, minimálně v tomto ohledu, rozhodně ví, co je dobré. Demon’s Share neboli démonská daň představuje tu nejlepší část rumu, který vyrábí veselí démoni Panamy.

Jde o rum z melasy, který vzniká v Panamě. Destilace probíhá v destilačních koloně, poté tento rum zraje procesem pomalého zrání po dobu 12 let ve znovu vypálených sudech z amerického dubu. 

Ale já nejsem " klasický " rumař 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vwtyp11 napsal:

Demons share, možná už jsem to psal, není rum😀

dochucenr, doslazene “něco” jako když griotku smichas s plachtetnici

Sranda, podla mna je ovela menej sladky ako ocakavas, ked ho ovonias.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Irwinek napsal:

No já nevím, sladký tedy rozhodně moc není a co jsem koukal, tak všude je víceméně uvedeno tohle :

Určitě jste již někdy slyšeli pojem Angel’s Share neboli andělská daň, a to v souvislosti s podílem destilátu, který se ztratí odpařováním během zrání v sudu. Možná jste také slyšeli, že si andělé tento podíl nechávají pro sebe a zbytek nechávají démonům. Zatímco andělé ale pití moc neholdují, démoni, minimálně v tomto ohledu, rozhodně ví, co je dobré. Demon’s Share neboli démonská daň představuje tu nejlepší část rumu, který vyrábí veselí démoni Panamy.

Jde o rum z melasy, který vzniká v Panamě. Destilace probíhá v destilačních koloně, poté tento rum zraje procesem pomalého zrání po dobu 12 let ve znovu vypálených sudech z amerického dubu. 

Ale já nejsem " klasický " rumař 😄

 

A mám brát jako bernou minci reklamní sdělení dovozce? Má zkusenost je taková, ze v tehle cenové relaci jsou lepší rumy - demons share je hezká etiketa, obsah, ale pokulhává. Vůně naláká a pak cekas něco extra a ono nic nebo jen slabý nastup

ja jedu třeba gosling, jeremy xo, wild geese, milionario aniversary, diplomatico ambassador selection, La hechicera, dictador, abuelo, pyrat…nebo pak kkasickou Kubu a mexico mocambo-solera limited 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, vwtyp11 napsal:

A mám brát jako bernou minci reklamní sdělení dovozce? Má zkusenost je taková, ze v tehle cenové relaci jsou lepší rumy - demons share je hezká etiketa, obsah, ale pokulhává. Vůně naláká a pak cekas něco extra a ono nic nebo jen slabý nastup

ja jedu třeba gosling, jeremy xo, wild geese, milionario aniversary, diplomatico ambassador selection, La hechicera, dictador, abuelo, pyrat…nebo pak kkasickou Kubu a mexico mocambo-solera limited 

Psal jsem, že nejsem klasicky rumar,  že jsou za ty peníze lepší rumy, tak o tom žádná, ale taky horší. Ke grilování je výborný, ale uznávám,  že hruška s pernikem není obvyklý mix chutí 🙂 Milionario,  diplomatico, hechiceru a pyrata znám, ostatní jsem ještě nechutnal. Mám rád Ophium 12 i 15, nebo třeba zacappa, ač je dost zprofanovany a když na to přijde,  tak i ta republika se dá 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych prosím poradit.

Na naši chlapskou vesnickou degustační minipárty potřebuju tip na nějaký rumík. Pravidlo párty je cena 600+ Kč za 0,7l lahev. Já osobně mám raději sladší rumy. Poradíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Beet napsal:

Potřeboval bych prosím poradit.

Na naši chlapskou vesnickou degustační minipárty potřebuju tip na nějaký rumík. Pravidlo párty je cena 600+ Kč za 0,7l lahev. Já osobně mám raději sladší rumy. Poradíte?

Třeba Pyrat? Za 600 se dá sehnat. Nebo Don Pampero Anniversario a ještě zbude pytlík na drobné k mariáši.

Upraveno uživatelem TomCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Beetako pisu chalani Don Papa (ale cena je podla mna uz trosku viac), Pyrat, Pampero (ale ozaj aspon Aniversario, ten lacnejsi Especial su vyhodene prachy), zopar Plantationov sa da vybrat, Bumbu (ak najdes v akcii), Ron de Jeremy, zelene Diplomatico (tiez ak je akcia)…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, huno napsal:

@Beetako pisu chalani Don Papa (ale cena je podla mna uz trosku viac), Pyrat, Pampero (ale ozaj aspon Aniversario, ten lacnejsi Especial su vyhodene prachy), zopar Plantationov sa da vybrat, Bumbu (ak najdes v akcii), Ron de Jeremy, zelene Diplomatico (tiez ak je akcia)…

Bumbu je pro holky. Je to sladký jak ....... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Oplt napsal:

Bumbu je pro holky. Je to sladký jak ....... 

Proti gustu ziaden disputat. Kazdemu chuti nieco ine a hoci Bumbu nie je moja preferencia, vela kamaratom chuti. A chalan chcel nieco sladsie, co myslim, praveze Bumbu splna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...