Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Ja momentalne suchy unor...ale jinak jsem prevazne pivni, nejradsi Plzen, ale rad si to kombinuju - Pardubicky porter, Starobrno, Cerna hora....a belgicke lambik - Kasteel Rouge.

Z tvrdeho co nejsladsi rumy, zakotvil jsem u A.H. RIISE, pak jeste mam rad Grand Marnier, Chartreuse a Unicum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, MarosRy napsal:

Ja momentalne suchy unor...ale jinak jsem prevazne pivni, nejradsi Plzen, ale rad si to kombinuju - Pardubicky porter, Starobrno, Cerna hora....a belgicke lambik - Kasteel Rouge.

Z tvrdeho co nejsladsi rumy, zakotvil jsem u A.H. RIISE, pak jeste mam rad Grand Marnier, Chartreuse a Unicum.

Unicum je moje maďarská nutnost. Je to děsně dobré pití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, TomCZ napsal:

Unicum je moje maďarská nutnost. Je to děsně dobré pití.

A opravdu dobre po tom vytravi...to je temi horkymi bylinkami, nekdy si to fakt dam jen velkou lzici po jidle...a parada👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dub, 5l, dneska naplneno slivovici 53%, rok 2021, melo by to par mesicu stat, andelska dan bude vysoka, uz jsem to nevydrzel a po minute zkusebni kost, zatim beze zmeny, ale je to bozi 
20220208_185345.thumb.jpg.abb462c08193030e1767310598c8cdc8.jpg
Kde a za kolik jsi soudek koupil?

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, huno napsal:

Na co sa to podoba? Nikdy som to nechutnal :)

Hořký likér... jako Ja-ka-ma-rus nebo Fernet, ale lepší. Ale bacha, je klasika a pak nějaká mrdka se švestkami. Tak tu nebrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 2. 2022 v 20:56, Zeeberdee napsal:

Dub, 5l, dneska naplneno slivovici 53%, rok 2021, melo by to par mesicu stat, andelska dan bude vysoka, uz jsem to nevydrzel a po minute zkusebni kost, zatim beze zmeny, ale je to bozi 

20220208_185345.jpg

Děděk do dubovýho co rok přiléval, ale kolik, to netuším. Většina slivky byla ve skle v zemi, nejstarší jsem pil 95 let.

Ale soudek fešáckej 😄 kohoutek tam dědek neměl, tahal to koštýřem jak víno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, huno napsal:

Na co sa to podoba? Nikdy som to nechutnal :)

Je to neco na zpusob Jagermeistera, ale ten ma vyrazne lekoricovou chut, tohle ne....tohle je horko-sladke. Ale podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Irwinek napsal:

Děděk do dubovýho co rok přiléval, ale kolik, to netuším. Většina slivky byla ve skle v zemi, nejstarší jsem pil 95 let.

Ale soudek fešáckej 😄 kohoutek tam dědek neměl, tahal to koštýřem jak víno

No tak to byl fajnšmekr. Dolejvat to neplánuju, ale každej tejden budu koštovat a vážit, abych věděl, jaký jsou úbytky, aspoň bude sranda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Zeeberdee napsal:

No tak to byl fajnšmekr. Dolejvat to neplánuju, ale každej tejden budu koštovat a vážit, abych věděl, jaký jsou úbytky, aspoň bude sranda. 

Ten ubytek, to se vola "andelskej podil" ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Blíží se Velikonoce, tak jsem si zajel kousek za tTěšín do polského Skoczowa pro místní specialitu, která se destilujeje pouze tam . Je to vodka s kořenem puškvorce. Ve slezskych Beskydech ji pijí  pouze na Velký pátek. Její výroba málem zanikla, ale v posledních letech se jí ujala jedna malá palírna. Chuťově je to silné hořké pití, je fantastická, když se náhodou přežerete. Srovná žaludek raz dva. 
 

Kvízová otázka. Kolik je v Polsku producentů vodky? Kdo tipuje 1000, tipuje správně. 🙂

 

DD35E08C-C76E-4D87-9B58-B3D63F4F6FCB.jpeg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...