Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Máte recht a pravděpodobně už dost odpito. Není ještě načnutý, takže nevím jestli mi bude chutnat, nebo půjde do klasifikace  "pro návštěvy"

Za týden mi dorazí zásilka lahví pro doplnění kompletní degustační AH Riise řady, moc se na ni těším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 4. 2022 v 21:08, milomac napsal:

Už je to nějakou dobu v prodeji, zkus to, našel jsem jeden e-shop v Brně, který to má na skladě, já to kupoval v prodejně v Plzni.

tak uz je doma a diky este raz za typ. 👍prihodil som aj hodinky nech to ma aspon nadych tematickosti ku foru 😂90701A82-6CBE-4C6D-A97B-E4280B24E363.thumb.jpeg.a957ea649c0666f56d2e79bbd1042028.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, david28 napsal:

tak uz je doma a diky este raz za typ. 👍prihodil som aj hodinky nech to ma aspon nadych tematickosti ku foru 😂90701A82-6CBE-4C6D-A97B-E4280B24E363.thumb.jpeg.a957ea649c0666f56d2e79bbd1042028.jpeg

Hezký chronorumoobrázek, jinak nemáš zač - jak se říká, musíme si pomáhat a hlavně, že jsi sehnal, chutnat jistě budou :). Já se na trio zatím chodím jen dívat, protože mám rozpité Baroko, A.H.Riise a teď jsem dostal ještě tenhle:

20220420_173646.jpg.53edd5262dcc17a3b4640f25aa0c9206.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten degustační kalendář je na základní seznámení s A.H.Riise prima. I když tedy u některých vím, že celou láhev bych nechtěl. Třeba ten Frogman má 60%, to už je na mě moc. Ale namlsali jste mě, tak si zamlsám. 42% je tak akorát pitelný. :)

ahr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak don papa su take sladke zalezitosti co obcas dobre padne ale neni to take typicke piticko. Osobne mam velmi rad napr blue mauritius ale na a.h rise sa uz dlhsie chystam tiez takze kalendar urcite zvazim. 

Pri plantation som si presiel skoro vsetkym cez cele flase a uprimne mimo XO ma od nich nic moc neoslovilo. Tak by cesta degustacnymi vzorkami bola urcite lepsia volba. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A.h.riise ma velmi sklamal chutou, som velmi rad, ze som mal ten adventny kalendar, chutilo mi z neho asi len 25 percent, 25 sa nedalo vobec pit a chutili ako stare ponožky, 50 % bol taky priemer....Je pravda, ze som radsej na sladsie, ale prave na sirokom portfoliu a.h.riise som velmi rad, ze bola moznost tohto kalendara :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, martinzberatel napsal:

A.h.riise ma velmi sklamal chutou, som velmi rad, ze som mal ten adventny kalendar, chutilo mi z neho asi len 25 percent, 25 sa nedalo vobec pit a chutili ako stare ponožky, 50 % bol taky priemer....Je pravda, ze som radsej na sladsie, ale prave na sirokom portfoliu a.h.riise som velmi rad, ze bola moznost tohto kalendara :)

Mne chutilo max 10%. Hrozny zazitok ten advent. Sme nakoniec radsej otvorili flasu non plus ultra black a pohodka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, dabelM napsal:

Dnes tuto lahvinku z Martiniku….

0ACFC54A-4898-4A76-BA75-6859D58FAF6E.jpeg

Tohle hodně závidím :) rum pro dospělé, bez doslazování, barviv. Tuhle destilerku jsem osobně navštívil na Martiniku a byl to velký zážitek. Malý rodinný podnik, dostal jsem ochutnat co jsem chtěl. Jak ti chutná? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kvejkr Chutná mě a moc. Je to pro mě příjemný rozšíření rumového baru o agricole rum. Mám rád rumy z Jamajky, Barbadosu, Haiti atp. Vše bez barviva , bez doslazování.  Návštěvu palírny ti závidím, chtěl bych se tam podívat, snad to Covid už letos dovolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...