Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Právě zkouším valašského utopence:

Vezmi sušenou švestku,hoď do panáka slivovice,propíchej párátkem a něčím se zabav.Až to bude k tomu,tak šup tam s tím.Asi by stálo za zkoušku,si to naložit,třeba i z čerstvých,jako višně v rumu.Možná objevuju Ameriku,ale zkusil to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to zni divne, propichej paratkem, myslis to tak, jak to ma byt, ze si tu susenou svestku napichnes na paratko, strcis do slivovice a potom v libovolnem poradi konzumujes? Je dobre si nechat svestky nalozene ve slivovici kapanek dopredu, nebo je mit hodne mekke obecne, s tuhyma jde spis o tahani plomb ze zubu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myšleno to bylo tak,že když to propícháš,tak se slivovice dostane dovnitř,švestka nasákne a zároveň pustí šťávu.

Není to úplně nejestetičtější,ale nejlepší způsob je vzít třeba deset švestek,nakrájet je na půlky,zalít slivovicí a asi tak hodinku počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo, sušená švestka, myšleno bez pecky ale šťávu pustí vždycky a díry má dost velké právě po pecce :)

další velmi výborný způsob je vzít čerstvou švestku, ideálně vysoké zralosti a cukernatosti, ukousnout špičku, vyndat pecku, do vzniklého prostoru nalít větší slzu slivovice a konzumovat :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem k dispozici pouze kupovanou sušenou švestku a ta byla naprosto uzavřená.Jinak,určitě zkusím naložit čerstvé švestky(až zase budou)do slivovice a pak čekat...

no čerstvé trnky ve slivovici nic neudělají, teda aspoň ne tak jak ty sušené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kdysi, a nic z toho, teda aspoň ne v dohledné době, já to nevydržím dlouho :-) ale se sušenými trnkami to děláme standardne a je to ok. ale ze bych to pil nějak častěji než čistou slivovicu, to ne. Visne v rumu jsem nepil nikdy, bo já rum nepiju:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kdysi, a nic z toho, teda aspoň ne v dohledné době, já to nevydržím dlouho :-) ale se sušenými trnkami to děláme standardne a je to ok. ale ze bych to pil nějak častěji než čistou slivovicu, to ne. Visne v rumu jsem nepil nikdy, bo já rum nepiju:-)

Jsem ve znamení berana,takže to stejně zkusím.Nevím,kdy jsi začal koštovat,ale i ty višně potřebují měsíce.Já mám asi dvoulitrovku od 2009 a je to po uležení doslova nektar.

Hádám,že jsi z Moravy,takže s tím rumem opatrně(likérka Drak vytře Vám zrak).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nemám sladké věci rád, takže já višně s rumem fakt zkoušet nebudu :) není rozhodující že jsem z Moravy, ale spíš, že mě chlast živí, takže já, podobně jako řada jiných bohužel vím kde se co vyrábí a jak a jak tučnou motivací mají kontrolní orgány, které přivírají oči :) vždycky jsem měl za to, že normálního člověka nenapadne pít nic od firmy jako Likérka Drak, ale bohužel, když už to mělo v nabídce i Tesco, nebo vyráběli privátní značku pro NORMU, kde nebylo poznat kdo je výrobce... to je smutný příběh :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...