Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Právě si vychutnávám odpolední dvojité presso z nového přístroje, co jsem pořídil ...   Jo a tuhle jsem vyzkoušel Red Bull s kubánským rumem a je to možná ještě lepší než s vodkou ...    

Tak si připadám jako Miloš Zeman. Zapomněl jsem v mrazáku lahev Becherovky, před chvílí jsem ji objevil a tak jsem si dal jednoho a pak druhého frťánka a ona, pěkně podmražená, potvora jedna, není vůb

Chablis

Členů - 3.726 (25.8.08, 23:09); aktivních příspěvků - 27 = 0,72463768115942028985507246376812 %

To není tak moc.

Nechceš mi namlouvat, že statistika je exaktní věda s objektivnim výkladem?!? :D Pak si z toho teda musíš odečíst ještě těch dalších cca 3.500 lidí, který sem napsali jeden, dva příspěvky a nebo taky žádnej ... B)

Nechceš mi namlouvat, že statistika je exaktní věda s objektivnim výkladem?!? :D Pak si z toho teda musíš odečíst ještě těch dalších cca 3.500 lidí, který sem napsali jeden, dva příspěvky a nebo taky žádnej ... B)

"Když se to hodí, pomůžeš si jakýmkoliv číslem."

Pseudocitace ČSÚ. Tak to prostě chodí! :thumbsup_anim:

Alkoholického nic, jsem nucený abstinent, denně jím 30 tablet a malá kuriozitka, od té doby co jsem nemocný jich bylo 219000, za doplatky na léky bych si koupil velice zajímavé hodinky. Takže k věci, při zkoumání chronomagu jako tradičně popíjím kávu v libovolném množství, mé oblíbené limonády CANADA Dry, dr.Pepper nebo Red Bull a k tomu hulím jako prase.

Alkoholického nic, jsem nucený abstinent, denně jím 30 tablet a malá kuriozitka, od té doby co jsem nemocný jich bylo 219000, za doplatky na léky bych si koupil velice zajímavé hodinky. Takže k věci, při zkoumání chronomagu jako tradičně popíjím kávu v libovolném množství, mé oblíbené limonády CANADA Dry, dr.Pepper nebo Red Bull a k tomu hulím jako prase.

No dobře, ale co hulíš jako prase ? Já například hulím jako prase Camelky.

ja taky hulim jako prase a taky Camel - uz od svych 15 let....ale prijdou mi cim dal horsi (mozna je to jen tim, ze mam cim dal vice prohuleny kotel). Jinak vecer jsem mel lahvinku Medoc a chutnala mi tak ze jsem nacnul i druhou (a skoro ji dopil). Ted si davam kafe a kolu Zero :)