Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Právě si vychutnávám odpolední dvojité presso z nového přístroje, co jsem pořídil ...   Jo a tuhle jsem vyzkoušel Red Bull s kubánským rumem a je to možná ještě lepší než s vodkou ...    

Tak si připadám jako Miloš Zeman. Zapomněl jsem v mrazáku lahev Becherovky, před chvílí jsem ji objevil a tak jsem si dal jednoho a pak druhého frťánka a ona, pěkně podmražená, potvora jedna, není vůb

Chablis

tak dnes jsem koupil v lidlu toto....sem na to zvědavej, jestli to bude pitelný. Předpokládám, že to bude nějaka variace na Coronu. Měj jste to už někdo? 

post-13404-0-60637200-1468863589_thumb.jpg

post-13404-0-70487200-1468863595_thumb.jpg

Edited by Gustaf

tak dnes jsem koupil v lidlu toto....sem na to zvědavej, jestli to bude pitelný. Předpokládám, že to bude nějaka variace na Coronu. Měj jste to už někdo? 

jsi na sebe moc přísnej, co jsi provedl?

já jsem si nalil tohle

post-953-0-30461400-1468870020_thumb.jpg

Gusto, Corona je hnusný "pivo" a tohle je ještě hnusnější.

mě corona docela smakuje. a tohle zas není takový hnus....chutnalo mi to. ještě sem neměl to tequila :) by máte nějak zmlsany jazýčky :D :D

mě corona docela smakuje. a tohle zas není takový hnus....chutnalo mi to. ještě sem neměl to tequila :) by máte nějak zmlsany jazýčky :D :D

měl jsem na ochutnání Desperado s a popravdě dobrej kekel

proč pít něco, co vypadá jako ranní...víš co, viď?

plzeň je plzeň

Edited by tolja

právě že já jsem teď preplznovanej, tak sem zkusil tohle.

no a vyzkoumal jsi, že plzeň je plzeň?   :cheers:

do mě arguse jednou nalil tchán, žíža tehdy byla velká, sice jsem to přežil, ale už bych to neopakoval

já vypiju skoro všechno...vyjma Nektaru. to bylo jediný pivo, který si dal jedno a řekl do dost :D tak je jasný, že prazdroj je prazdroj...ale tyhle Lidlovy mě neurazily... prostě se dají pít:)