Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Don Papa - standardní plnění, přestože je u nás tak populární, je z mého pohledu spíše jakýsi rumový likér. Krásná lahev, super etiketa. To je ale také vše, co mě na tomto výrobku přijde zajímavé. Ve vůni připomínka zlatého Puschkina, gumoví ovocní medvídci Haribo, ... V chuti dominuje přeslazený sirup z kandovaných pomerančů či gumového želé s (?) nádechem rumu. 

Diplomático Reserva Exclusiva 12 Y už splňuje představu o tom, co se skrývá pod pojmem rum. Sice se taktéž jedná o doslazovaný výrobek, ovšem nezachází za hranu jako konkurent viz výše. Diplomático Reserva Exclusiva je vlastně jeden z nejoblíbenějších běžně dostupných a respektovaných rumů. Dobrý, příjemný, nijak v aroma nebo chuti kontroverzní. K doporučení i pro začátečníka, jenž hledá první lepší rum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, walter10 napsal:

Don Papa - standardní plnění, přestože je u nás tak populární, je z mého pohledu spíše jakýsi rumový likér. Krásná lahev, super etiketa. To je ale také vše, co mě na tomto výrobku přijde zajímavé. Ve vůni připomínka zlatého Puschkina, gumoví ovocní medvídci Haribo, ... V chuti dominuje přeslazený sirup z kandovaných pomerančů či gumového želé s (?) nádechem rumu. 

Diplomático Reserva Exclusiva 12 Y už splňuje představu o tom, co se skrývá pod pojmem rum. Sice se taktéž jedná o doslazovaný výrobek, ovšem nezachází za hranu jako konkurent viz výše. Diplomático Reserva Exclusiva je vlastně jeden z nejoblíbenějších běžně dostupných a respektovaných rumů. Dobrý, příjemný, nijak v aroma nebo chuti kontroverzní. K doporučení i pro začátečníka, jenž hledá první lepší rum.

Díky moc, byl jsem na otočku v jednom velkobchodu, přišel jsem jako s úmyslem pro Diplomático a pan majitel mi vehementně doporučoval ten Don Papa, že Diplomático je bývalý "šlágr", teď že "frčí" a je i lepší Don Papa - třtina z Filipín na vulkánu apod.... poděkoval jsem a že ještě zvážím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, eskimak napsal:

Ja by som poopravil ze Diplomatico je skor vhodne pre zaciatocnika ktory ma rad velmi sladke rumy.

S Don Papa suhlas.

Ja osobne by som v danej kategorii volil jednoznacne Pyrat.

 

před 4 minutami, TomCZ napsal:

Z Dona Papa byla kdysi nadšená žena, už není, dává přednost Pyratu, Dos Maderas a Matusalem. Tak asi tak... vezmi Diplomatico, jak už bylo řečeno.

Chlapi díky, prozatím se přikláním k Diplomaticu :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, milomac napsal:

Díky moc, byl jsem na otočku v jednom velkobchodu, přišel jsem jako s úmyslem pro Diplomático a pan majitel mi vehementně doporučoval ten Don Papa, že Diplomático je bývalý "šlágr", teď že "frčí" a je i lepší Don Papa - třtina z Filipín na vulkánu apod.... poděkoval jsem a že ještě zvážím. 

 

No on má svým způsobem pravdu, je to ovocný, neškrábe to a voňavý... Walter10 to popsal naprosto přesně... Chutná to každýmu a wow efekt malované etikety taky dělá svoje... Ale s rumem moc společného opravdu nemá... V dané ceně asi vede Matusalem 15yo...

Jinak obdobím Pyrata už sem si taky prošel... Teď mi chutí Bumbu rum a na obyčejný chlastání Pampero... Bílý Gold of Mauritius je taky supr....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mna je Pyrat snad jediny low cost rum co sa mi neprepil. Ta chut pomarancov je tak unikatna a nevtierava, ze ma bavi vzdy, aj oproti znacne drahsim rumom. Diplomatico, Mauritius, Don Papa, atd., to vsetko ma bavilo chvilu. Pampero neurazi, nieje podla mna v nicom vyrazne, co je jeho plus. Bumbu nespominam, to sluzi asi na lepenie nafukovacich clnov :lol2:. Hubu to zalepi teda okamzite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, hopa26 napsal:

Jsem si udělal v garáži okýnko, tak z něj mám radost.  :)

To nevypadá vůbec zle, navíc dobrý výběr. Předpokládám, že pod okýnkem je i dostatečný počet židliček a stolek 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...