Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Právě si vychutnávám odpolední dvojité presso z nového přístroje, co jsem pořídil ...   Jo a tuhle jsem vyzkoušel Red Bull s kubánským rumem a je to možná ještě lepší než s vodkou ...    

Tak si připadám jako Miloš Zeman. Zapomněl jsem v mrazáku lahev Becherovky, před chvílí jsem ji objevil a tak jsem si dal jednoho a pak druhého frťánka a ona, pěkně podmražená, potvora jedna, není vůb

Chablis

před 41 minutami, hopa26 napsal:

Jasný, by byla ostuda nechat návštěvu postávat.  :)

No právě, tak je to gut!

Tchyně říkala to samé, tchán (který mě tím zásobuje) opakovaně tvrdí, že do kafe, do čaje a s kolou v přiměřeném množství se to dá. :D Musím souhlasit s tchánem, dal jsem si to do kafe a nebylo to špatné. Čaj nepiju, takže nedovedu posoudit. A s kolou se to taky dá. ... Jenom se tam toho musí dávat míň, než obvykle. ... Ale žádná mňamka to tedy není. :D Ale zase je to dobrý urychlovač. Počítám, že dneska budu spát jako Šípková Růženka. :)

No, Stroh mi celkem chutnal, k tomuhle jsem se ještě nedostal, ale už TatraTea 72% - zbojnický,  je slušná síla 😄

Slzy v očích a oheň v hrdle mi ale vyvolal pytlík s 50 gramy lihu, který pro rusáky na Sibiř vyráběl mimo jiných i lihovar Zlíchov. Dostali jsme krabici s kilem lihu, když rusáci z Milovic odváželi jeden z posledních vlaků. Procenta nevím, zapil jsem litrem vody na ex a doufal, že to přežiju ☠️

Na " rychlou smrt " doporučuji Absinth Calavera Verde - pelyněk s touhle " lihovou " náloží je ………………………………………………………. :taz:

obrázek je z netu, od jisté doby Absinth nepiji 😄

absenta-calavera-verde-70-cl.jpg

S Absintem už nikdy nechci mít nic společného. A to jsem staré čuně, co vypije skoro cokoliv. :D V mládí jsme to popíjeli po rockových klubech s pocitem, že jsme strašný drsoni. Asi jsme nebyli, ale s jistotou to tvrdit nemůžu, z let 1991-2000 si totiž nepamatuju skoro nic a nemalou zásluhu na tom má právě Absint. Výhoda je, že co si nepamatuju, to se nestalo. :D

před 1 minutou, KurtCz napsal:

S Absintem už nikdy nechci mít nic společného. A to jsem staré čuně, co vypije skoro cokoliv. :D V mládí jsme to popíjeli po rockových klubech s pocitem, že jsme strašný drsoni. Asi jsme nebyli, ale s jistotou to tvrdit nemůžu, z let 1991-2000 si totiž nepamatuju skoro nic a nemalou zásluhu na tom má právě Absint. Výhoda je, že co si nepamatuju, to se nestalo. :D

jojo, pelyněk je svině , ne nadarmo je ve Francii zakázaný 😄

Ježímarjájosefe, ještě Francie do toho, to Ti pěkně děkuju. Vzpomínky se vrací. K Absintu jsme zásadně kouřili Gitanesky. Bez filtru, samozřejmě. A to celkovému stavu den poté moc nepřidalo. Ani nevím, jestli "Džitanesky" taky nejsou na indexu a už se nesmí prodávat. Už jsem neviděl, ani nepamatuju, ale zase se po nich nijak zvlášť nepídím. :P

:D Děkuji za uznání. :D A ty Gitanesky se ještě dají normálně koupit? Teď jsem to zkoušel najít na netu a nikde se to neprodává. :( Ne, že bych po nich nějak extra toužil, ale napadla mě kacířská myšlenka uspořádat pro staré kamarády "retro" párty se zvětralým pivem, extra tvrdým alkoholem a extra v krku škrábavým tabákem. Abychom si uvědomili, jaké štěstí máme, že ještě nejsme ve starém železe. :)

Netuším, ale v po se zeptám kolegy stejného ražení, jezdí do Francie za ségrou 😄

jinak asi tak 😄

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/francie-chce-zakazat-kultovni-znacky-cigaret-ktere-maji-prilis-sexy-nazev_201607211405_pholinkova

Edited by Irwinek
přidání textu

Díky. :) ... Článek jsem přečetl a jsem rád, že začínám mít pěkně nakuleno. Třeba Lucky Strike jsou moje oblíbené. Pravda, posledních pár let je  kupuju v tvrdý krabce. Ale vzpomínám si, že jsem kdysi jsem je kupoval bez filtru v krabce z papíru. Tak nevím, jestli se ještě dělají. Případně dělají, ale v EU se nesmí prodávat. ... Fakt Tě nemám rád, rozdráváš staré vzpomínky. :D