Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Právě si vychutnávám odpolední dvojité presso z nového přístroje, co jsem pořídil ...   Jo a tuhle jsem vyzkoušel Red Bull s kubánským rumem a je to možná ještě lepší než s vodkou ...    

Tak si připadám jako Miloš Zeman. Zapomněl jsem v mrazáku lahev Becherovky, před chvílí jsem ji objevil a tak jsem si dal jednoho a pak druhého frťánka a ona, pěkně podmražená, potvora jedna, není vůb

Chablis

@Gustaf Vím, že už si objednal, ale jako alternativa k Diplomatico nikdy neurazí Don Papa podle mě. Navíc dělají krásný balení a jako dárek je to moc fajn. Většinou chutná i nerumařům.  A mezi rumy do 1k ho mám fakt rad. Dos Maderas 5+5 je super rum, kterej by normálně stál 2x tolik a je to fakt bargain. Ta společnost koupila zkrachovalou výrobnu a aby se dostali dobře na trh, dali super cenu. Ale je to pro lidi, co už mají něco rumu upito. To samý jsou rumy s X na flašce..to je další z těch, co dosahují kvality 2x dražších rumu. Speciálně Bumbu XO 18y. Jinak já teď srkám tohle a mohu taky doporučit..

666AA1BF-8760-44ED-994B-6C56C17ED4AE.jpeg

Heffron je fajn na takový to posezení u táboráku nebo s kámošema, kde to rychle koluje. Dobrá náhrada plachetnice a republiky..aspoň trochu je to rum. Ale jako ze by to bylo nějaký fajnový pití, to zas nee..

hefron za 199,90 v akci není špatný. zůstává tam v dozvuku trochu ostrá chuť alkoholu, ale přesně jak píše dawe009. rychlý pití s partou kamarádů cajk. netvrdím, že je lepší než republika, ale rozhodně není horší. a za ty prachy...

Prej máme podporovat domácí podnikatele
Tak to máme růžové, červené, bílé, šedé, zelené. Bublinky a Svatomartinské dorazí ve středu
20201121_175528.thumb.jpg.8b203b2a7493341f942fd4c5588d1809.jpg
20201121_175704.thumb.jpg.30e9021e5094245015b92c9726e558e3.jpg
20201121_180059.thumb.jpg.7fb93fe129803ccfe2270d3b7f7c85bb.jpg
Jj. Taky jsem podpořil domácí producenty. Ještě čekám na 10 litrů meruňkovice a zima je zachráněná.
Už to byl smutný pohled na ten vypitý sklep.
Foto před a po 49f23161032e85fe6e0f3fd46c3ff387.jpgf577802e45e10add8877a635cbce5432.jpg

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

před 9 hodinami, dawe009 napsal:

@Gustaf Vím, že už si objednal, ale jako alternativa k Diplomatico nikdy neurazí Don Papa podle mě. Navíc dělají krásný balení a jako dárek je to moc fajn. Většinou chutná i nerumařům.  A mezi rumy do 1k ho mám fakt rad. Dos Maderas 5+5 je super rum, kterej by normálně stál 2x tolik a je to fakt bargain. Ta společnost koupila zkrachovalou výrobnu a aby se dostali dobře na trh, dali super cenu. Ale je to pro lidi, co už mají něco rumu upito. To samý jsou rumy s X na flašce..to je další z těch, co dosahují kvality 2x dražších rumu. Speciálně Bumbu XO 18y. Jinak já teď srkám tohle a mohu taky doporučit..

666AA1BF-8760-44ED-994B-6C56C17ED4AE.jpeg

On už má něco napito... tuším, že vlastní rumoteku nebo tak něco... je to pro toho sefika, co nám stavěl domek. V pátek bude předání, tak to bude mít jako pozornost k těm milionům, co jsem do toho vrazil :D tak snad mu Presidente bude chutnat...a když ne, tak ho třeba posune dál. To už je jeho věc ;)

před 57 minutami, Kotlick napsal:

Jj. Taky jsem podpořil domácí producenty. Ještě čekám na 10 litrů meruňkovice a zima je zachráněná.
Už to byl smutný pohled na ten vypitý sklep.
Foto před a po emoji16.png49f23161032e85fe6e0f3fd46c3ff387.jpgf577802e45e10add8877a635cbce5432.jpg

Sklep Ti závidím 😄 my máme sklep na prd 😞 i to víno tam vydrží jen přes zimu, v létě je tam teplo 😞 meruňky raději v knedlících 😄 jinak můžu skoro všechny ...ice, ale ta meruňka mi prostě nesedí 😞 mám slíbenou hruškovici a pro Marky malinovici  a mandlovici. Bohužel se mi nepovedlo sehnat slušnou slivku, no ale ještě není všem dnům konec 😄 

Obnovil jsem starý sklep pod stodolou, teď předělanou na garáž. Ještě je tam spousta práce. Teplota je v pohodě ale je tam 90% vlhkost. Až dokončím barák tak se na to musím vrhnout a pořešit to.

Tak takovouhle starost Ti, relativně, závidím 😄

Když se tady řešili ty rumy, jsem jediný, komu chutná Ophyum ? 

Na takovéto denní rumování tedy taky raději Republiku, než Hefron. Ne že by špatný, prostě mi ta Republika přijde taková hutnější 😄 Teď si tedy Marky koupila to Espresso, a to mi tedy nejede. Moc z něj cítím kafe:-(

20201122_095123.jpg

20201122_095137.jpg

Heffron je fajn, na takový to domácí chlastání.

Akorát kamarád z něho kromě kocoviny brutálně olezl, naskákaly mu po celém těle červený fleky... 😄😄😆. Ale za pár dní bez následků.

Edited by Lion
[mention=40533]Irwinek[/mention] ty bydlíš s [mention=12324]kuncák7[/mention] nebo si u něj jen studoval fotografii?
Jsem si říkal u té první fotky proč má k lahvi rumu půl platíčka brufenu

před 12 hodinami, dawe009 napsal:

@Irwinek ty bydlíš s @kuncák7 nebo si u něj jen studoval fotografii? :)

před 12 hodinami, Kotlick napsal:

Jsem si říkal u té první fotky proč má k lahvi rumu půl platíčka brufenu emoji16.png

před 12 hodinami, Gustaf napsal:

Oba fotí parádně, nic naplat :D

Odpověď je jen jedna - bleskové kotě za krkem , to že jsem tu fotku dal dál to už je zas o jiném 😄

Dnes na ty narozeniny Hefron jako přípitek,no moc mě nadchl, myslím tak srovnatelně s Republikou.A potom dobré moravské vínko a  Rulandské a teď Pálava,dost pitelné víno.