Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

@Ondrej71 Nikka From the Barrel je velmi dobrá míchaná whisky s krapet vyšším procentem alkoholu. Ten s sebou nese docela výraznou a velmi příjemnou připomínku zelených jablek, sušeného ovoce (meruňky, hrozinky), koření (vanilka, zázvor, skořice) a obilí. Jinak těch 51,4 % je znát jak v aroma, kde zlehounka zaštipuje a působí až nepatrně svíravě; zvláště zkraje, během úvodních skleniček, tak i v chuti. Kdo má rád silnější míchanou whisky, bude asi potěšen. Popřípadě si lze vyhrát s troškou vody (pár kapek či kávová lžička) a whisky mírně naředit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, walter10 napsal:

@Ondrej71 Nikka From the Barrel je velmi dobrá míchaná whisky s krapet vyšším procentem alkoholu. Ten s sebou nese docela výraznou a velmi příjemnou připomínku zelených jablek, sušeného ovoce (meruňky, hrozinky), koření (vanilka, zázvor, skořice) a obilí. Jinak těch 51,4 % je znát jak v aroma, kde zlehounka zaštipuje a působí až nepatrně svíravě; zvláště zkraje, během úvodních skleniček, tak i v chuti. Kdo má rád silnější míchanou whisky, bude asi potěšen. Popřípadě si lze vyhrát s troškou vody (pár kapek či kávová lžička) a whisky mírně naředit. 

 

před 7 hodinami, Brolo napsal:

Mě zas tolik nenadchla nakonec. Asi je to tím alkoholem, jak říká kolega - trochu štiplavá a pro mě ne tak jemná, jako např. ten Lagavulin (ačkoliv je to úplně jiná kategorie, jasně)

 

Díky pánové. Tak to asi nebude nic pro mně, jak to má přes 45% tak mě to moc nebere. Pokud to teda není slivovice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 3 hodinami, vwtyp11 napsal:

Tvl to nejde pít :)

To nepiješ, to vychutnáváš 😄

Faktem tedy je, že jsem pil silnější rum, kde bylo víc " cítit " ten rum, tady je to takové spíš palčivě lihové, ale možná by to chtělo podložit něčím masitějším ( třeba steak ), ten rybí salát s rohlíkem posune chuť jinam. Loni jsme ho měli po tataráku a v poho 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...