Jump to content

Recommended Posts

Už se virtuálně známe dlouho a ještě jsem neměl možnost pochvaly - tak teď opravdu mám příležitost.

:notworthy:

Velká trpělivost a spolehlivost z jeho strany pak vyústila v bezvadně proběhnuvší obchod.

Díky a jednoznačně doporučuji.

• Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

Všechno 100% super, jen se omlouvám já za málo času, býval bych rád někam zašel na pokec -> kuncák7 vypadá jako normální sympatickej chlápek :-)

Ahoj!

• 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Lidí, kteří si všimnou, že prodáváte hodinky s rozbitou sponou, ihned Vám napíšou, že se jim jedna válí doma v šuplíku a druhý den vám jí dovezou do práce, těch tady moc nebude. Měl jsem ale štěstí, na jednoho takového jsem narazil. Jo a ke sponě mi dal ještě jako bonus lehce jetý strap. A ne, že teď po něm budete chtít všechno zadarmo a aby vám to vozil do práce, na takové obchody má mě! :-)

• 4 weeks later...

Obchod dohodnutý několik měsíců dopředu proběhl podle plánu právě dnes. Tihle spolehliví lidé tvoří fórum gentlemanů. Díky za obchod i pokec (i když jen textový :-)

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Rychlá a bezproblémová komunikace, vše dle domluvy a v klidu, fajn chlap se kterým si dovedu představit jít na pivo. Díky za obchod, samozrejme doporučuji.

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Koupě hodinek ... rychlá domluva, příjemný pokec, celkově pozitivní a radost nejen z nabytých hodinek.

Vypekl mě nefunkční bankomat po cestě, Martin bezproblémů souhlasil s pozdějším odesláním peněz na účet.

Martine, ještě jednou díky !

Edited by Lukyn63