Přejít na obsah

ROLEX subjektivní recenze několika knih


Cyber

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Měl jsem ji v ruce, a pokud se chceš věnovat Daytonám, tak do ni jdi. Nic lepšího nikdo nenapsal. Ale uznávám, cena je raketa.

 

No, tak týhle odpovědi jsem se bál...:suicide_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková kniha neexistuje. Je buď Rolex Submariner Story, a nebo Rolex Daytona Story. Rolex Daytona Story je novinka, a sehnat jí za "slušné peníze" v podstatě nejde. Rolex Submariner Story se občas objeví na Rolex forech v USA, nebo v HongKongu ( tak jednou za rok ), ale s poštovným Tě vyjde stejně jako nová i Itálie. Za " ještě docela slušné peníze" jí kup teď, protože se obávám že čím později jí koupíš, tím dražší bude. Mondani pravidelně další vydání zdražuje ( podobně jako Rolex, každý rok své hodinky ). Vintage Sports je také výborná knížka, a celkem i běžně sehnatelná. Když budeš mít štěstí, tak jí koupíš nejlevněji starší na Amazonu. Nebo někdy na eBay v USA. 1.500,- Kč je ve srovnání s tím, jaké informace získáš, pakatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplněk k Rolex Daytona Story .... momentálně se skládá pouze záloha 280 Euro. Prodejní cena této knihy je 980 Euro ! A bude teprve v létě. V dopise od Mondaniho bylo, že už je dostupná, ale teď na stránkách vydavatelství jsem si přečetl, že ještě k dispozici není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

George Gordon

ROLEX ? Timeless Elegance

1 vydání ? číslo výtisku 09576

340 stran ? barevně

85 - 180 USD ( eBay - již není v běžném prodeji )

 

Výpravná Kniha Gorge Gordona, dodávaná v krásné pevné lakované krabici, je zajímavou publikací o firmě Rolex, a jejím zakladateli Hansi Wilsdorfovi. Každý výtisk je číslovaný, a uvnitř knihy je vložený nádherný certifikát vlastníka knihy. Na 340 stranách se zabývá chronologickým vývojem značky, patenty i dosaženými úspěchy Rolexu. Je zde mnoho dobových reklam, certifikátů, a katalogových listů. Kniha je důležitým pomocníkem v identifikaci vintage Rolexů, hlavně těch nejstarších, atypických, a kapesních. Málo informací je zde o sportovních modelech, a modelech posledních let. Je zde i zajímavá kapitola o strojcích Rolex. Tato kniha není pro úplné začátečníky, ale i ti si v ní najdou mnoho kvalitních informací.

 

 

informační hodnota textu **

fotografie a detailní popisy ***

zpracování knihy ***

cena/ výkon  ***

post-39-015656700 1339449974.jpg

post-39-098533000 1339450437.png

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdeš ji na iTunes. PDF 9.90 Euro

 

Já osobně hodlám všechny svoje drahý knihy o Rolexech nechat převést do PDF.

Protože třeba Submariner Story, GMT Master book a teď možná i Daytona Story, se při častém používání díky

velké váze a rozměrům hodně ničí. PDF je řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdeš ji na iTunes. PDF 9.90 Euro

 

Já osobně hodlám všechny svoje drahý knihy o Rolexech nechat převést do PDF.

Protože třeba Submariner Story, GMT Master book a teď možná i Daytona Story, se při častém používání díky

velké váze a rozměrům hodně ničí. PDF je řešení.

 

Děkuju, nenapadlo mě se tam podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...