Přejít na obsah

Obytný automobil


Doporučené příspěvky

V 3. 9. 2021 v 19:09, wawrik napsal:

Aha, asi máš pravdu, staré islandské EČ vyzerajú inak. Zmiatla ma tá vlajka, a takýto islandských veteránov tu jazdí naozaj dosť. Pardon. No auto parádne, aj keď je zo Švajcu :D

Auto je parádní, protože je z Ameriky:-). Tehdejší kreativitu amerických designérů neumím pobrat a jen vždy zírám s otevřenými ústy. Co se týká expedičních aut, na to je Island unikátní a jsou tam auta, která nejsou vidět nikde jinde na světě.

Upraveno uživatelem Ivan Lelák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Davame takovej podzimni roadtrip.. projeli sme okoli Trenta a ted jsme dole na Istrii. Nejak sem se ji dycky vyhejbal, ale tady dole v okoli Pula/Medulin sem docela mile prekvapenej. Netusim, jak to vypada v sezone, ale ted teda pohodicka a da se autem zajet az k vode.. nekde v ramci placenyho parku, nekde uplne bez problemu.. 

20211011_113107_copy_1612x907.jpg

20211013_111136_copy_1612x907.jpg

20211014_173412_copy_1612x907.jpg

20211012_131257_copy_1612x907.jpg

20211015_135927_copy_1612x907.jpg

20211015_135847_copy_1612x907.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

💪

Akorát ne caravaning ale předělal jsem si Ducato na spaní /permanentní postel+Pelech pro psa+poličky+chem wc+“garáž”/. Ještě mám 200W solár systém s měničem na 220 + nezávislý topení. Jen budu muset vyměnit druhou baterku za lepší. 
 

Z pondělí na úterý jsem spal v Krkonoších, ale protože tam mám blbou baterku tak mi nešlo to topení. Ale peřina plus spacák do -28 to jistí. :)

Je to o kompromisech ale vyspim se já i pes a po dni na skialpech jsem byl ready na druhy den na skialpy 😁

Akorat jsem nakonec teda nejel do Rakous, i tak děkuji @Bert za rady a vyrazim tam nejspíš v lednu/únoru. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 12. 2021 v 12:26, Z. Paul napsal:

💪

Akorát ne caravaning ale předělal jsem si Ducato na spaní /permanentní postel+Pelech pro psa+poličky+chem wc+“garáž”/. Ještě mám 200W solár systém s měničem na 220 + nezávislý topení. Jen budu muset vyměnit druhou baterku za lepší. 
 

Z pondělí na úterý jsem spal v Krkonoších, ale protože tam mám blbou baterku tak mi nešlo to topení. Ale peřina plus spacák do -28 to jistí. :)

Je to o kompromisech ale vyspim se já i pes a po dni na skialpech jsem byl ready na druhy den na skialpy 😁

Akorat jsem nakonec teda nejel do Rakous, i tak děkuji @Bert za rady a vyrazim tam nejspíš v lednu/únoru. :)

Dobře ty !!! Jezdíš sám se psem nebo vás je víc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Valderek napsal:

Dobře ty !!! Jezdíš sám se psem nebo vás je víc ?

Většinou jezdíme sami ;) 

Ale třeba na různý vicedenní výlety, skály atp už jsme několikrát měli společnost :) dva psi a dva lidi se vejdou v pohodě úplně :)

Upraveno uživatelem Z. Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Z. Paul napsal:

Většinou jezdíme sami ;) 

Ale třeba na různý vicedenní výlety, skály atp už jsme několikrát měli společnost :) dva psi a dva lidi se vejdou v pohodě úplně :)

Náhodou fajn ! U nás doma caravaningu holduji pouze já a sedmiletý syn, tak proto se ptám :) Taky mě asi čeká cestování v jednom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 1 minutou, Pepino777 napsal:

Já jsem tak nějak furt na pochybách, boudu teda teď nemám čím tahat, ale chtěli bychom jet alespoň se stany. Buď si trochu projet ČR, nebo pár kempů PL/DE/AT. "Venku" jsme nebyli co přišel covid.

Na pochybách s čím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...