Přejít na obsah

Obytný automobil


Doporučené příspěvky

V 7. 9. 2022 v 11:11, vikinho napsal:

@Murphy97 Martine, používáš na něco reálně ty deflektory na okýnkách řidiče a spolujezdce?

Já už 3 roky přemýšlím, že to sundám, ale drží to tam jak helvétská víra a mám strach, že rozervu těsnění a budu muset nechat měnit - což nikdy nemám náladu, peníze a čas. Na druhou stranu mám pocit, že mi to je k ničemu a že to akorát zvyšuje hluk při jízdě... 

Jo, letos v létě jsem to nechal párkrát pootevřené, že jsem měl pocit, že to auto vevnitř trošku větrá.. ale není to málo? 🙂 

Na vyndání deflektorů by mělo být toto, ale ještě jsem to nezkoušel...

A do okna mám na větrání tu síťku co je na sedadle, funguje.

20220910_052316197_iOS.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Pratele,

mate nekdo tip na tichou kompresorovou chladnicku? Nepotrebuji nic velkeho, jezdime ve dvou, okolo 30l by stacilo. Jako pecka do "dodavek" je tohle mezi sedacky, protoze to nemate pod hlavou v kufru kdyz spite, ale 9l obsah mi prijde tedy fakt malo i pro dva lidi.. Takze bude muset jit dozadu, proto fakt neco maximalne ticheho...

Dekuju

DBA40B3A-30FA-4258-8F64-F8364A339033.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Murphy97 napsal:

Pratele,

mate nekdo tip na tichou kompresorovou chladnicku? Nepotrebuji nic velkeho, jezdime ve dvou, okolo 30l by stacilo. Jako pecka do "dodavek" je tohle mezi sedacky, protoze to nemate pod hlavou v kufru kdyz spite, ale 9l obsah mi prijde tedy fakt malo i pro dva lidi.. Takze bude muset jit dozadu, proto fakt neco maximalne ticheho...

Dekuju

DBA40B3A-30FA-4258-8F64-F8364A339033.jpeg

Kupoval jsem letos pred sezonou tuhle: https://www.dalix.cz/eshop/kompresorova-autochladnicka-automraznicka-dometic-waeco-cfx3-45-12-24-230v.html

 

Spime v dodavce a chtel jsem co nejtissi, tahle mi byla doporucena. Predcila ocekavani, baterku skoro nezere, zpracovani super, vzal jsem k ni i ten neoprenovy obal.

Upraveno uživatelem dan83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Sezóna bohužel končí a tohle je poslední letošní fotka Důry, teď už tahle jachta odpočívá, připojena na elektřinu, v suchém zimním doku. Přes zimu se udělá běžná údržba a na jaře zase vyrazíme, už se nemohu dočkat..

IMG_20221108_161721.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Sezóna bohužel končí a tohle je poslední letošní fotka Důry, teď už tahle jachta odpočívá, připojena na elektřinu, v suchém zimním doku. Přes zimu se udělá běžná údržba a na jaře zase vyrazíme, už se nemohu dočkat..

IMG_20221108_161721.jpg

Netreba slov, Ivane, prozivam to tady s Tebou. Parada, a at je zima co nejkratsi! 😁👍

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

..hlasim upgrade

Ja ted poridil toto, doporucili nam to cestovatele, se kterymi jsme se potkali letos v Norsku.
Firmu si kazdy najde podle fotky, ted maji i prijemnou nabidku na skladove boxy.

Dobra vychytavka je ta zasupovaci vrchni deska, ktera muze slouzit jako pracovni deska, nebo po vyjmuti a vyklopeni nozicek jaco campingovy stul.
Delaji dalsi ruzne moduly vc. "kuchynskeho", ale to jsem nechtel. Vzal jsem rovnou i matraci na miru.
Pripevneni pres kurty na 4 uchytna oka v podlaze.

5F8D8FBD-531D-4B6D-8DAD-9601658823B7.jpeg

50E820F2-1919-431B-A311-E7CB94EA2D68.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 9. 2022 v 7:37, michal_l napsal:

Na vyndání deflektorů by mělo být toto, ale ještě jsem to nezkoušel...

A do okna mám na větrání tu síťku co je na sedadle, funguje.

20220910_052316197_iOS.jpg

Ahoj. Ta síťka je do bočního posuvného okna? Odkud ji máš? Ještě jsem nikde na ni nenarazil )-:

Já teď přes zimu budu řešit nezávislé topení a taky zadní úložný box s postelí. Pak interiér a nějaké skříňky, vodu, elektriku. Zatím mám hotovou markýzu, nově přezuto, zvýšeno o 30mm a zaizolováno K-flexem. 

539F52FC-387D-4455-8135-599668DF6BC4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...