Přejít na obsah

Obytný automobil


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 2. 9. 2022 v 9:49, vikinho napsal:

Super, hrň sem zkušenosti! Taky po tom pořád pokukuju. 

Přemýšlels nad tím dát hagusy a příčníky na ně? nebo to reálně neskýtá žádné výhody?

Na T5 je lišta ve střeše, tzn varianta pro příčníky.  Koupil jsem 4 kusy 2 mám pod stanem a na další 2 vyrábím zahrádku, přijde mi škoda nevyužít celé střechy. 

Upraveno uživatelem Skarohlid
Pravopis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 9. 2022 v 23:27, Murphy97 napsal:

Omlouvam se, neni to 100% obytny automobil, ale krok za krokem se k tomu snazim priblizit 😁

Dnes dalsi radost..

57DA975D-9A62-4761-8DA6-193B40B74D58.jpeg

CFD48D57-8E13-4358-ABF1-4028450563B7.jpeg

Martine,  pěkný místo " na divoko " nemáš tam místo i pro mne? Předem dík 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Skarohlid napsal:

Kde jsi kupoval tu nálepku mapy ? Díky 

Muj vlastni navrh a vyroba a polep u jedne firmy v Pardubicich

před 7 hodinami, pciza napsal:

Martine,  pěkný místo " na divoko " nemáš tam místo i pro mne? Předem dík 😅

Jak ted, Pepo, slusne odpovedet, ze uprednostnim pani 🤣

1D6C3909-EED7-469F-90C3-B6F6CF7BF03F.jpeg

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Skarohlid napsal:

Na T5 je lišta ve střeše, tzn varianta pro příčníky.  Koupil jsem 4 kusy 2 mám pod stanem a na další 2 vyrábím zahrádku, přijde mi škoda nevyužít celé střechy. 

Tak to jsem zvědavý na finální foto.. já o tom také přemýšlel, že bych dal stan a k tomu jednu/dvě malé rakve.. ale s krátkou dodávkou,.. nevím nevím.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Murphy97 Martine, používáš na něco reálně ty deflektory na okýnkách řidiče a spolujezdce?

Já už 3 roky přemýšlím, že to sundám, ale drží to tam jak helvétská víra a mám strach, že rozervu těsnění a budu muset nechat měnit - což nikdy nemám náladu, peníze a čas. Na druhou stranu mám pocit, že mi to je k ničemu a že to akorát zvyšuje hluk při jízdě... 

Jo, letos v létě jsem to nechal párkrát pootevřené, že jsem měl pocit, že to auto vevnitř trošku větrá.. ale není to málo? 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, vikinho napsal:

@Murphy97 Martine, používáš na něco reálně ty deflektory na okýnkách řidiče a spolujezdce?

Já už 3 roky přemýšlím, že to sundám, ale drží to tam jak helvétská víra a mám strach, že rozervu těsnění a budu muset nechat měnit - což nikdy nemám náladu, peníze a čas. Na druhou stranu mám pocit, že mi to je k ničemu a že to akorát zvyšuje hluk při jízdě... 

Jo, letos v létě jsem to nechal párkrát pootevřené, že jsem měl pocit, že to auto vevnitř trošku větrá.. ale není to málo? 🙂 

Souhlas, ze to napriklad pri jizde pri bocnim vetru trochu hluci, ale ja v tom aute fakt docela spim a pouzivam to na vetrani. Uprimne, nedovedu si to bez deflektoru predstavit. Mam i original “sitku” do bocniho posuvneho okna, ale tu na rozdil od deflektoru nepouzijes za deste…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vikinho napsal:

Originál síťka je toto https://www.mujcaravan.cz/Ventilacni-mrizka-AIRvent-pro-posuvne-okno-VW-T5-T6-leva-strana-d7967.htm nebo něco jiného? Resp. podobné typy do předních skel, které mají "okapničky" také při většm dešti protečnou?

 

Ne ne, mam origo VW sitku co se dava ke Californii. 
Jsem ted na cestach, zkusim pozdeji dohledat cislo dilu. Stoji okolo 4k 😳😳

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, wawrik napsal:

Súhlas. Na spanie v aute sú deflektory nutnosť.

před 5 hodinami, Murphy97 napsal:

Ne ne, mam origo VW sitku co se dava ke Californii. 
Jsem ted na cestach, zkusim pozdeji dohledat cislo dilu. Stoji okolo 4k 😳😳

Jojo, hoši, já su zatím teoretik 🙂 Sic sedadlo na postel rozložím, přes dětské sedačky není místo.. 🙂 

Snad příští rok,.. třeba nebudou chtít jet všecky děcka 🙂 jinak mě stan/střešní stan nemine,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 9. 2022 v 18:53, vikinho napsal:

Jojo, hoši, já su zatím teoretik 🙂 Sic sedadlo na postel rozložím, přes dětské sedačky není místo.. 🙂 

Snad příští rok,.. třeba nebudou chtít jet všecky děcka 🙂 jinak mě stan/střešní stan nemine,..

Ahoj, tak jsem se k tomu konecne dostal.

Jedna se o tento dil: https://shop.ahw-shop.de/original-vw-t6.1-transporter-fliegengitter-fuer-schiebefenster-fahrgastraum-7la068528#

 

51A416EF-7985-47E5-9415-528162F609CE.jpeg

A747E183-649E-4D31-B87E-2FD33D8E01A8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...