Přejít na obsah

Obytný automobil


Doporučené příspěvky

Zmizík - jako normální dvoukřídlé dveře, třeba zadní, je to stejné. Nejdřív zabouchneš zadní, užší díl a pak přední, otevíráš nejdřív přední. Na zadních bude skříňka přístupná zevnitř a na ní asi výklopný stolek. Když se bude sedět venku pod markýzou a dveře se otevřou o 180°, bude skříňka přístupná zvenku a stolek bude jako odkládací pultík.

post-3283-0-23012600-1445443755_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Americkej - hmmm, to mne nenapadlo... 

Zmizík - no, je to autobus a ne náklaďák, na něco je dobrý jedno, na něco to druhé...:-). Ale díky. Až pojedeš kolem, stav se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Ivan: prosím Tě jen pro zajímavost jaký tam je rozměr pneumatik ?

225/70-15

 

M3maniac - díky. Ameriku jsem nikdy neměl, ale lidé kolem mne ano a tak nějak jsem s nimi celý život přicházel do styku a občas i jezdil. Máme to na turistiku a když, tak proč ne stylovou... Dnes jsme jeli k jedné firmě přes vestavby a pobyt v tom autě se fakt dá s máločím srovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych v Tvém případě popřemýšlel s tím plynem....kolik toho v tom za rok najedeš? 5tkm ? 7 tkm?

Teď nevím jak to myslíš, jako že bych ho tam neměl dávat? Protože jsem tu někde psal, že mi ho za 2 týdny budou montovat. A určitě se vyplatí - při nájezdu 5000 km je za 2,5 roku investice do LPG zaplacena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drákula mne skoro nepustí za volant a celou cestu má pusu od ucha k uchu. Další důvod, abych si do obýváku prosadil televizi...

Omlouvám se za nekvalitní foto mobilem,

post-3283-0-52805700-1445498043_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No znám pár lidí co do starého auta plyn dali a pak udělal motor pápá.....prostě kurvítko navíc. Něco jiného je plyn v novém autě a něco jiného v youngtimeru ....

Risknu to, tyhle starší ameriky s tím obvykle nemají problém a v tomhle konkrétním autě byl plyn minimálně od roku 2000, kdy se dovezlo do ČR. Vyndal se kvůli prošlé nádrži a nutnosti repase, já tam dám zcela nové zařízení. V mém blízkém okolí bylo několik starých amerik na LPG, kdo by to také živil a firma, která mi to bude montovat, jich udělala hodně, i na tenhle motor. Samozřejmě, rozbít se může cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drákula mne skoro nepustí za volant a celou cestu má pusu od ucha k uchu. Další důvod, abych si do obýváku prosadil televizi...

Omlouvám se za nekvalitní foto mobilem,

 

Paráda, jak si to užívá. Myslím, že ta poznámka o starostech, co zůstaly někde v Evropě, byla celkem trefná!

 

Risknu to, tyhle starší ameriky s tím obvykle nemají problém a v tomhle konkrétním autě byl plyn minimálně od roku 2000, kdy se dovezlo do ČR. Vyndal se kvůli prošlé nádrži a nutnosti repase, já tam dám zcela nové zařízení. V mém blízkém okolí bylo několik starých amerik na LPG, kdo by to také živil a firma, která mi to bude montovat, jich udělala hodně, i na tenhle motor. Samozřejmě, rozbít se může cokoliv.

 

Naprostej souhlas, v zásadě pokud se nepodcení instalace, motory to zvládají velmi v pohodě. Aspoň taková je zkušenost z Brna od Outraty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...