Přejít na obsah

ROLEX SUBMARINER


Street Glide

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...když nepočítám to "epesní" kanape,tak tam vidím tu bi-color variaci dokonce třikrát!!!....nepřeháněj to zase jo,....kdo moc ladí,ten přeladí :-)))).....také Ti ten Bíglíček "tiká" jako Rolexky? :-)

 

...jinak ty GMT takhle beru,to jim sluší,ale u těch Submariner mi ta černo/zlatá díky takové té jednodušší a tudíž víc černé lunetě připadá moc smuteční. D

 

Když bicolor tak rovnou dvakrát :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, fotil jsem u mámy na baráku, ono vyfotit Bígla v klidu, není úplně snadná věc, tiká opravdu slušně, pohled na mojí ruku je způsoben jen tím, že v ní svírám piškot :-)

 

Jinak souhlas, u bicoloru rozhodoval jsem se mezi SUB a GMT, SUBy v černé jsou nuda, takže jsem jednoznačně pro modrou!

 

Ještě musím dodat, že měkkost zlata bude asi problém, po dvou týdnech už má leštěný střed známky nošení.

 

...když nepočítám to "epesní" kanape,tak tam vidím tu bi-color variaci dokonce třikrát!!!....nepřeháněj to zase jo,....kdo moc ladí,ten přeladí :-)))).....také Ti ten Bíglíček "tiká" jako Rolexky? :-)

 

...jinak ty GMT takhle beru,to jim sluší,ale u těch Submariner mi ta černo/zlatá díky takové té jednodušší a tudíž víc černé lunetě připadá moc smuteční. D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jo jo,znám pár Bíglů,ale to jsou palice dubové :-))))....ještě že ti moji retrívři se dají trochu seřídit :-)

 

...míval jsem celozlaté Submariner,někde tady budou v nějakém vláknu, a ty vypadaly po letech po občasném nošení,jako když je vyndáš psovi z huby :-))).....já i ty "modráky" nosím na modro/žlutém NATO strapu,takže zlato na tahu a sponě moc hlídat nemusím. D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celozlate keramicke? Plati to s tvrdosti i u bileho zlata? Mate nekdo zkusenost?

 

...jo jo,znám pár Bíglů,ale to jsou palice dubové :-))))....ještě že ti moji retrívři se dají trochu seřídit :-)

 

...míval jsem celozlaté Submariner,někde tady budou v nějakém vláknu, a ty vypadaly po letech po občasném nošení,jako když je vyndáš psovi z huby :-))).....já i ty "modráky" nosím na modro/žlutém NATO strapu,takže zlato na tahu a sponě moc hlídat nemusím. D.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Po letech...

Rád by som poprosil o radu pri keramickych suboch/date cca 1,5 roka starych,( ale to je zrejme nepodstatne)

 

1.Zastali po tom čo neboli nosene cca 10 hodin, boli predtym plno natiahnute.

2. po opatovnom natiahnuti cca 50x sa nerozhybali-stali, až ked po tom čo som s nimi pohyboval na zapasti.

3.nastavil som ich, cca 11.06h do obeda a datum sa prehodil už o 12-tej naobed miesto polnoci.

O hodinky sa snažím dbat čo najviac. Prekvapilo ma to.

Urobil som nejaku chybu, pripadne mam navstivit servis?

Ďakujem za radu

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusim ten servis, radsej rovno.

Som si spomenul,že ked som menil datum, tak som započul nejake "cvaknutie".

Co  mi  prislo zvlastne.  Pritom narabam s korunkou opatrne, celkovo doteraz nemam na hodinkach v podstate žiaden škrabanec/tazko pozorovatelny vlasovy skarabanec nepocitam/.

To sa mi pekne  odvdacili..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, ole napsal:

Rád by som poprosil o radu pri keramickych suboch/date cca 1,5 roka starych,( ale to je zrejme nepodstatne)

 

1.Zastali po tom čo neboli nosene cca 10 hodin, boli predtym plno natiahnute.

2. po opatovnom natiahnuti cca 50x sa nerozhybali-stali, až ked po tom čo som s nimi pohyboval na zapasti.

3.nastavil som ich, cca 11.06h do obeda a datum sa prehodil už o 12-tej naobed miesto polnoci.

O hodinky sa snažím dbat čo najviac. Prekvapilo ma to.

Urobil som nejaku chybu, pripadne mam navstivit servis?

Ďakujem za radu

 

 

 

 

 

Dobrý den.

Bod jedna a dvě, očividně poukazuje na závadu ve stroji. Je možné i slepení vlásku, jak tady někdo již psal. To by jste, ale poznal tím, že by se vám hodinky v okamžiku chodu extrémně předcházely. 

Co se týče data, to je opravdu divné. Pokud jste si jistý, že jste je opravdu nastavil na dopolední čas, tak v poledne nemají co přehazovat datum. Hlavně si ani nedokáži představit jak by to dokázaly. Vzhledem k tomu, že jste ještě psal o nějakém prasknutí, co jste slyšel při manipulaci, tak není co řešit. Servis v rámci záruky je jediná rozumná volba.

Držím palce.

Rudolf Kalivoda.

Jen pro zajímavost by jste pak mohl napsat co s tím bylo. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...