Přejít na obsah

Vladimír P.


Doporučené příspěvky

Koupě proběhla naprosto hladce, jen ten balík nemusel být tak jištěn :smile_anim: . Zabaleno na jedničku, hodinkám by se nestalo nic, i kdyby zásilku přejel tank. Trvalo mě dost dlouho se k nim probojovat. Přesto dík. Jdu se kochat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Lada je supr kluk, hodinky poslal zdarma, bezvadne zabaleny, pojisteny, dokonce, kdyz sem rek, ze proste nemam cas si pro ne jet, se furt nabizel, ze mi je doveze, trval na tom, abych mu penize poslal az dostanu hodinky, a budu spokojenej se stavem, pak mi jeste dvakrat volal, jestli jsem s nima spokojenej, naposled vcera vodpoledne + jel zkontrolovat, jestli mu nekecam, a jestli sem fakt spokojenej k nam na sraz. takovejhle poprodejni servis nemaj ani u Rolls Royce. 1A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Musím říct, že Vláďa je třída, komunikovali jsme velmi intenzivně, hodinky luxusní ve výborném stavu, nejdřív taky říkal, že peníze až když se mi budou líbit, ale já věděl, že budou, takže jsem posílal hned

díky Vláďo, škoda že pokec byl jen po telefonu, ale to napravíme:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Super člověk a pacient skoro jako já :) .. Potkali jsme se, dali kafe, colu, hodinu prokecali, pak si vyměnili hodinky, Láďa mi na místě upravil tah a jeli jsme domů , super začátek 2.svátku vánočního. Přijel, přesto, že mu nebylo nejlíp.

 

Diky a doporucuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...