Přejít na obsah

Novinky Laco


Horhe

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Díky pánové. Jsou fakt pěkné. Chválí je i manželka a to jsem měl hodinek už desítky :-). Co se strojku týká, neumím poradit. Má delší nátah, ale ten základ co mám taky stačí. Podle informací ze zahraničních fór je kvalitní, festovní a přesný. Případná výměna při poruše stojí kolem tisícovky. Já doplatil za antireflex. Dělá vždy hodinky pěknější. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
Před hodinou, Ace.667 napsal:

Já myslel, že už "Maríny" odpískali. A oni udělali i menší verzi. No, ale pěkně zdražili. To abych zvedl cenu v inzerci😅.

Upraveno uživatelem bacil.357
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Laco vrací do kolekce modely Ulm a Würzburg s mimostřednou vteřinovkou, a to není vše. Podobně jako v minulosti již párkrát, přichází i s provedením v menším pouzdře o průměru 39 mm, což vnímám rozhodně pozitivně.
Dvojičku s pouzdrem o průměru 42 mm bude pohánět strojek Laco 98 (základ ETA 6498.1), v menších verzích najdeme upravenou Sellitu SW261. Číselník i dýnko kryje safírové sklo, voděodolnost hodinek je 100 m, takže aspirují na fajn univerzálky.
Obě velikosti Laco Ulm budeme mít snad již příští týden k dispozici na prodejně, proto koho by zaujaly, neváhejte se zastavit.

862172_Duo(4).jpg.9077ee8b5924628da0107cfbbd8d634e.jpg

862119.2_Duo(4).jpg.03e47a905bd1f8c494ffe667278dd637.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...