Přejít na obsah

Leviathan


Doporučené příspěvky

S tímto členem jsem obchodoval už podruhé a poprvé, jako kupující i teď, jako prodávající byl velmi příjemný, domluva bez problémů a vše proběhlo jak mělo a jak bylo slíbeno :thumbsup_anim: .

 

S Leviathanem nemám problém kdykoliv obchodovat s důvěrou znovu a to i pomocí pošt a kurýrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsících...

Carpaccio ked uz tu na mna kydas, daj si aspon tu namahu a zverejni celu nasu komunikaciu.

Bol to moj predaj a predam tomu, komu uznam za vhodne. Mam sa snad za to ospravedlnovat...Zabudni.

 

1) Celou komunikaci jsem zveřejnil. To, že's mi ještě psal poté, co jsem tu vystavil v danou chvíli kompletní aktuální konverzaci, je tvůj boj. Nejsem tvoje sekretářka, abych sem přepisoval každý tvůj následný plk - a jestli si tu chceš zveřejňovat svoje výkřiky, posluž si.

 

2) Děláš tu vizitku jen sám sobě. Já od člověka tvého formátu omluvu nečekám a ani nežádám, to buď v klidu.

 

Nazdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je vlakno hodnoceni prodavajiciho? Sice jsem s nim neobchodoval, ale nazev vlakna mi dava pravo postovat.

 

Tady nejsme u soudu, kde vycuranej pravnik uplete z lejna bic a obrati lez v pravdu. Sice si taky uz nehrajeme na kovane gentlemany. Ale pokud se tu takhle zacnou delat skryte aukce, pak uz lamu hul a vidim prodejni vlakno jako odnoz Aukra. Prodavajici se podle meho nazoru dobrovolne zaradil mezi podvodniky co porusuji pravidla fora. Je to hnus velebnosti, takova prasarna co tu predvedl s Drobkem (plne souhlasim s B.F.G.) asi nema v historii Chronomagu obdoby. A BAN na tri dny? To je trest? Vzdyt je tu na mesic provarenej, nez se na to pozapomene. Jeste ze nemohu BANY davat ja. Za tohle by oba zmineni panove dostali 6 mesicu nepodminene. A pokud si dobre pamatuju Leviathanovo povolani, je to jen o to horsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dane ja si myslim, opravdu jen myslim, ze ty by jsi ho dal na pul roku taky, pokud by jsi se neobaval kecu ostatnich. A toho, ze to pak budes dlouze ve svem volnem case vysvetlovat, coz je obava zbytecna. Moderator je moderator a dokud ho administrator neodvola ma vzdy pravdu. Takova jsou pravidla.

 

Ja to delat nemohu, me by tu nechteli, protoze bych netoleroval spoustu dalsich veci. Jako jsou sprosta - opravdu sprosta slova a vzajemne nadavky a urazeni. A casu mam volneho jen malo a to narazove, nekdy na foru nejsem i 14 dni. Nebiju se do hrudi, to nejak nechapu. Snazil jsem se napsat to jasne a srozumitelne, jako placani do vetru to nevidim, ale to je subjektivni. Uz to ze jsem to napsal a tim si par lidi s podobnyma praktikama nastval beru jako ze jsem neco udelal. Snadne by bylo mlcet a drbat ho na srazu.

 

Tebe povazuju za moderatora co opravdu moderuje, tvoje zasahy hlavne v prodejni sekci schvaluju. Jestli se na to chces vykaslat tak me to bude opravdu VELMI mrzet. A jestli jsem ja ta posledni kapka, pak me to mrzi o to vic. Zatim jsem tu snad jestli me pamet neklame nikoho nepremlouval k nicemu, u tebe udelam vyjimku. Tak te premlouvam, prosim te, delej to dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen o tom, jestli člověk prodá svoji sebeúctu za 30 stříbrných... Měl jsem několikrát (naposledy teď se Spartaky) možnost prodat hodinky dráž jinému zájemci než prvnímu. Ale pět, deset tisíc mi opravdu nestojí za to, abych před kolegy na foru a především před sebou vypadal jako prase. Já osobně bych po přečtení všeho, co souvisí, nekoupil od tohoto pána ani tkaničky do bot. Ale každého věc. Dantechno to dělá dobře, mohu-li soudit, v tomto případě bych ale pána zabanánoval min.na půl roku, tři dny asi fakt nic neřeší. Jestli tu nechceme Aukro, tak fakt tvrdě. Hodně tvrdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

A nedal potom Kamil ban na mesic? Proc se to zmenilo zpet na 3 dny?

Podivej se sem. Ja ho odbanoval, abych s nim mohl komunikovat a vratil mu tridenni ban od Dana.

Do budoucna budeme tvrdší, ale porad bude problem prukaznosti umyslu aukcniho prodeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, jestli se k tomu ještě mohu vyjádřit, že je víceméně jedno, jestli má Leviathan ban denní, třídenní nebo měsíční.

 

Kamil má pravdu, k porušení pravidel fóra nedošlo - a příště se podobné věci budou bohužel dít dál, jen méně viditelně.

 

Za mne toto vlákno splnilo svůj účel tím, že poukázalo na morální profil prodejce. Někomu takové chování vadí, někomu ne, tak nechť se podle toho v případných budoucích obchodech s takovýmito členy každý potenciální kupující zařídí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, jestli se k tomu ještě mohu vyjádřit, že je víceméně jedno, jestli má Leviathan ban denní, třídenní nebo měsíční.

 

Kamil má pravdu, k porušení pravidel fóra nedošlo - a příště se podobné věci budou bohužel dít dál, jen méně viditelně.

 

Za mne toto vlákno splnilo svůj účel tím, že poukázalo na morální profil prodejce. Někomu takové chování vadí, někomu ne, tak nechť se podle toho v případných budoucích obchodech s takovýmito členy každý potenciální kupující zařídí.

prodal Ti ty hodinky nebo ne? ještě že jsem se nestihl přihlásit do fronty. ale v konečném kontextu jsem Ti je za tu cenu přál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Naprostá spokojenost a ochota ze strany prodávajícího, profi přístup. Nebýt, jako obvykle u mého obchodu, problém na straně České potažmo Slovenské pošty, řekl bych naprosto hladká transakce. Již se těším na další obchod, neboť jsem tohoto váženého člena zlomil na obchod přes e-bay ( který pro mě ochotně provedl )- zodiac sea dragon. Ještě 1x děkuji a doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Budu se opakovat ( jelikož jsem s tímto členem udělal v krátké době druhý obchod ). Naprostá spokojenost, pomohl mě s nákupem hodinek v Anglii, provedl nákup na sebe ( vzal na sebe závazek, že ho mohu případně "vypéct" a jím zaplacené hodinky neodeberu ) a po zaplacení odeslal UPC- čkem ke mě. Prostě parádní zkušenost. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...